home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a (primii 100 din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Deac Andrei Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan Mures 100 100 200 calificat
2 Ionescu BOGDAN CNFB SCHIOPU LILIANA Dolj 100 95 195 calificat
3 BLANARU Andrei Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Gaina Nicolae Brasov 100 95 195 calificat
4 Fagateanu Sorin C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 100 90 190 calificat
5 Costea Andrei C.N. Petru Rares Suceava Mihail Erhan/Narcisa Stefanescu Suceava 90 95 185 calificat
6 TRIMBITAS VIOREL COLEGIUL NATIONAL "I.M.Clain" - BLAJ GHITA ROMANTA Alba 70 90 160 calificat
7 Airinei Adrian Colegiul "C. Negruzzi" Miron Lucia Iasi 100 50 150 calificat
8 Berteanu Vlad Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Lincan Iulia Prahova 100 50 150 calificat
9 Gonczi Andrei Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Arad 100 30 130 calificat
10 Istrate Ştefan Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria Ialomita 90 35 125 calificat
11 Ionita Andrei-Lucian C.N. Petru Rares Suceava Mihail Erhan Suceava 100 25 125 calificat
12 Fodor Gabor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella Bihor 20 95 115 calificat
13 Misca Dragos Lic.Gr.Moisil Barbieru Cristina, Rosu Ovidiu Timis 100 10 110 calificat
14 ZEGHEANU RAZVAN LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL NEGRILA ANCA Olt 100 5 105 calificat
15 Rus Cristian Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela Arad 90 15 105 calificat
16 Rosu Teodor Colegiul National Unirea Nesu Liliana Vrancea 100 5 105 calificat
17 SAVELUC VLAD C.N."GH. VRANCEANU" BACAU CHELBA MARIA ,CIUBOTARIU MIHAELA Bacau 90 5 95 calificat
18 Mihalcea Maricel Grup Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan, Ciurescu Florica Vaslui 80 10 90 calificat
19 Derşidan Mihai Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă Bihor 80 10 90 calificat
20 Georgescu Andrada Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru Arges 50 30 80 calificat
21 Rimovecz Mihai Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Tomsa Gelu Cluj 60 15 75 calificat
22 MARDARE CIPRIAN Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" NEAGU VIOLETA Galati 70 0 70
23 Onea Lucian Colegiul National Unirea Ravas Centa Vrancea 70 0 70 calificat
24 PETREA IULIA ALEXANDRA Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" POPESCU MADALINA Galati 0 60 60
25 CHIRIAC ADRIAN CLAUDIU GRUP SCOLAR "D.DUMITRESCU" BUFTEA PETRESCU ANCA Ilfov 60 0 60 calificat
26 FAGADAR RUBEN NECHIFOR COLEGIUL NATIONAL "H.C.C." - ALBA IULIA MURESAN LAURA Alba 60 0 60 calificat
27 JALBA GEORGIAN Gr.Sc."C.F.R." ALEXANDRI MARIA-LIA Galati 0 60 60
28 OPRIªA CIPRIAN COL. NAT. \"A. IANCU\" BRAD Jorja Felicia Hunedoara 60 0 60
29 Feier Mihai Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Ionescu Eugen Cluj 60 0 60 calificat
30 Lãpuºan Tudor Lucian Colegiul Tehnic "INFOEL" Gãlãþan Suzana Bistrita-Nasaud 60 0 60 calificat
31 Barat Marius Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ungureanu Florentina Neamt 50 5 55 calificat
32 Prigoana Alexandru Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Pop Ioan Bistrita-Nasaud 20 35 55
33 Donca Zsolt Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella Bihor 0 50 50
34 DUTA CATALIN CN CAROL I NICULESCU FLORIN Dolj 40 10 50
35 Purcaru Alin C.N. "Ecaterina Teodoroiu" Runceanu Mihaela Gorj 30 20 50 calificat
36 Bondane Bogdan Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 20 25 45
37 Buturuga Adrian C.N.Ienachita Vacarescu Vlad Catalina Dambovita 20 25 45
38 Stanescu Lucian Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta Mihaela Visinoiu Constanta 30 10 40
39 Chiţiboi Teodora C.N.Radu Greceanu Voinea Vasile Olt 40 0 40 calificat
40 Bobocescu Kesikis Ştefan Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Toncea Cristian Braila 30 10 40 calificat
41 DINU IOANA COLEGIUL NAŢIONAL ION MAIORESCU GIURGIU PANTELIMON DANIELA Giurgiu 30 10 40 calificat
42 Maruseac Mihai C.N. Petru Rares Suceava Mihail Erhan/Narcisa Stefanescu Suceava 0 35 35
43 CRACIUN ALEXANDRU C.N.I.\"T. LALESCU\" Sava Camelia Hunedoara 10 25 35 calificat
44 Bota Florentin Colegiul Tehnic "INFOEL" Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 0 35 35
45 Mandici Ciprian C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Marcu Ovidiu Suceava 0 30 30
46 Istvan Zsolt Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella Bihor 10 20 30
47 Dumitrescu Vlad C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Marcu Ovidiu Suceava 0 25 25
48 Asavoaie Florin Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 0 25 25
49 Scurtu Tudor Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin Neamt 0 25 25
50 Martonos Stefan Col. Nat. "Petru Rares " Nicula Cristian Bistrita-Nasaud 10 15 25
51 GURAU Alexandru Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela Brasov 0 25 25
52 Lucescu Andrei CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu M Suceava 0 25 25
53 Pinta Florin Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Crisan Marieta Arad 0 25 25 calificat
54 Sara Bogdan Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 10 15 25
55 Horga Adrian Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela Arad 10 10 20 calificat
56 Kallai Vasile Liceul Teoretic „Solomon Haliþã" Prangate Toader Bistrita-Nasaud 20 0 20
57 Neagu Claudiu Colegiul National Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela Harghita 20 0 20
58 PETRIDEAN OVIDIU COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN Alba 20 0 20
59 RAUSANU SILVIA COLEGIUL NATIONAL M. EMINESCU CHIRA LILIANA Botosani 10 10 20 calificat
60 Vetési Attila Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Bartus Emőke Harghita 20 0 20
61 Oprin Bogdan Lic.Gr.Moisil Carnat Cristiana, Simulescu Adriana Timis 20 0 20
62 FILIP CATALIN API ZALAU Crisan Simona Salaj 20 0 20
63 Ormenisan Alexandru Lic.Gr.Moisil Junea Sanda, Bohm Cristina Timis 20 0 20
64 Bildea Adrian Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea Sibiu 20 0 20
65 Mezei Mariana Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă Bihor 20 0 20
66 Popescu Oana Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 20 0 20
67 PITIGOI VLAD Liceul Teoretic "Traian Vuia" Resita NICOLICEA CONSTANTIN Caras-Severin 20 20 calificat
68 SANTA MIHAI C.N. "IANCU DE HUNEDOARA" Hunedoara 10 10 20
69 Ghita CATALIN CNFB GUTA NICOLITA Dolj 20 0 20
70 Lup Nicoleta Lic.Gr.Moisil Stan Ioana, Manz Dorin Timis 20 0 20
71 IONICA ANCA MIRELA LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPESCU EUGEN Dolj 20 0 20
72 Mosteoru Gheorghe Lic.Gr.Moisil Barbieru Cristina, Rosu Ovidiu Timis 20 0 20
73 Ghilea Dan C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 20 0 20
74 UTA CRISTIAN CNVV MAZILESCU GEORGE Arges 20 0 20
75 Stoian Valentin Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Butyka Mihai Harghita 10 10 20
76 MUNTEANU Ionut Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura Brasov 20 0 20
77 LEOVEANU MIHAITA LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU ROXANA Dolj 20 0 20
78 Lupşa Ciprian Vasile Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă Bihor 20 0 20
79 András Zoltán Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó Harghita 20 0 20
80 GIRTU STEFANA C.N."FERDINAND I" BACAU MURARU CRINA, INTUNERIC ANA Bacau 20 0 20
81 Popovici Alexandru Tudor Colegiul National "Emil Racovita" Pavel Gabriela Iasi 0 20 20
82 Muntean Alex Lic.Gr.Moisil Stan Ioana, Manz Dorin Timis 20 0 20
83 Duicu Alexandra CNL Zinca Golescu Oprea Adriana Arges 20 0 20 calificat
84 COLTA Alexandru Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura Brasov 20 0 20
85 Balaniscu Mihaita Vasile Liceul Teoretic "M Sadoveanu" Pascani Mitrica Eduard Iasi 20 0 20
86 Suciu Adrian Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet Bihor 0 20 20
87 TURC MARIUS COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN Alba 20 0 20 calificat
88 IANCU MIHNEA CN CAROL I NICULESCU FLORIN Dolj 20 0 20
89 Iusco Bogdan Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Ionescu Eugen Cluj 10 10 20
90 Farkas Lóránd Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna Mures 20 0 20
91 Cobarzan Petrut Liceul Teoretic Avram Iancu Haidu Simona Cluj 20 0 20
92 ADRIDAN TUDOR CNS ZALAU Vulpe Daniela, Vrancianu Alina Salaj 10 5 15
93 Matei Victor Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Nicula Suditu Maria Ialomita 10 5 15
94 Radinar Silviu C.N. "C.Brediceanu" Ianculescu Doru Timis 10 5 15
95 DICA MARIUS COLEGIUL MILITAR "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA ONAC SEBASTIAN Alba 10 5 15
96 Győri Szabolcs Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet Harghita 10 0 10
97 Máthé-Antal Koppány Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin Mures 10 0 10
98 Moldovan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca none Cluj 10 0 10
99 Szabó Zoltán Lic.Teor.Bartók Béla Mauzer Erika Timis 10 0 10
100 Vlasceanu Victor CNL Zinca Golescu Ghiordunescu Gratiela/ Luta Daniela Arges 10 0 10


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info