home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a (primii 100 din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Velicu Adrian-Victor Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Ravoiu Daniela Constanta 100 100 200 calificat
2 CARAPENCEA CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL TRAIAN PIT-RADA VASILE Mehedinti 100 100 200
3 Casu Pop Bogdan Stelian Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 100 100 200 calificat
4 Sandulescu Dragos Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 100 100 200 calificat
5 Hevele István Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet Harghita 58 100 158 calificat
6 Asaftei Robert Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile Vaslui 58 100 158 calificat
7 BOBULISTEANU LORIN C.N."FERDINAND I" BACAU INTUNERIC ANA Bacau 48 100 148 calificat
8 Nagy Csaba Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko Mures 58 90 148 calificat
9 Clinciu Glisca Petre C.N. "Ecaterina Teodoroiu" Runceanu Mihaela Gorj 32 100 132 calificat
10 CROITORU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL TRAIAN PIT-RADA VASILE Mehedinti 100 30 130
11 PAUNOIU ALEXANDRU Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA Galati 70 60 130 calificat
12 TEODOR VLAD Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" POPESCU MADALINA Galati 80 50 130 calificat
13 Iacomi Theodor Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Pughineanu Carmen Neamt 100 30 130 calificat
14 FODOR DAN C.N."GH. VRANCEANU" BACAU PADURE ADRIAN Bacau 30 100 130 calificat
15 Stancu Vlad C.N. "Tudor Vladimirescu" Goga Elena Gorj 25 100 125 calificat
16 GEANTA MARIUS Colegiul National Nicolae Grigorescu Campina DARIE SIMONA Prahova 12 100 112 calificat
17 Blanaru Ana-Maria Adina Grup Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 6 100 106 calificat
18 STRETCU OTILIA LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA" CRETESCU RODICA Mehedinti 72 30 102 calificat
19 SUCALA PAUL STELIAN CNS ZALAU Morar Mirela, Vrancianu Alina Salaj 0 100 100
20 Pop Mihai Colegiul National "Emil Racovita" Safta Daniel Cluj 0 100 100 calificat
21 Sarbu Alexandru C.N. "B.P Hasdeu" Buzau Alin Burtza Buzau 100 0 100 calificat
22 Perticas Catalin Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Haidu Simona/Ioica Lucian Cluj 69 30 99 calificat
23 Bivol Mihai CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana Arges 69 30 99 calificat
24 PADUREANU VICTOR CN CAROL I LICA OVIDIU Dolj 63 30 93
25 Perian Gheorghe Lic.Gr.Moisil Simulescu Adriana, Manz Dorin Timis 60 30 90 calificat
26 GHERGHISAN ALEX Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" NOVETSCHI MONICA Galati 20 70 90
27 Turcu Tudor Liceul Informatica "Tiberiu Popoviciu" Kentsch Adriana Cluj 60 30 90 calificat
28 Cazacu Iulian C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 58 30 88 calificat
29 Breta Ionut C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 58 30 88 calificat
30 Andronic Octavian Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Pughineanu Carmen Neamt 52 30 82
31 PALADE ANDREI Col.Nat."Vasile Alecsandri" DAU LILIANA Galati 0 80 80
32 Giurca Mircea Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 80 0 80 calificat
33 Vornicu Claudiu Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 76 0 76 calificat
34 Borbáth Tamás Liceul Székely Mikó Sf. Gheorghe Iakab Tibor Covasna 76 0 76 calificat
35 SEVASTIAN EMMA Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti RIPEANU LUMINITA Prahova 44 30 74
36 Dobre Lucian Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 0 70 70
37 Balo Botond Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Demeter István Hunor Harghita 69 0 69
38 Pricop Daniel Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Rascanu Valentina, Fratila Paulina Iasi 39 30 69 calificat
39 Chiorean Radu Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Ravoiu Daniela Constanta 69 0 69 calificat
40 BANU ALEXANDRU Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" NEAGU VIOLETA Galati 68 0 68
41 STAFIE ALIN Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" NOVETSCHI MONICA Galati 68 0 68
42 Dia Alexandra Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Ravoiu Daniela Constanta 37 30 67
43 Piţur Simina C.N.Radu Greceanu Voinea Vasile Olt 37 30 67 calificat
44 Dumitrache Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Ravoiu Daniela Constanta 66 0 66
45 Parcalabescu Maria C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 66 0 66
46 Morosan Mihail C.N. Petru Rares Suceava Mihail Erhan Suceava 63 0 63 calificat
47 Matei Alexandru Lic.Gr.Moisil Lupse-Turpan Mircea, Simulescu Adriana Timis 63 0 63
48 SIMA DAN Col.Nat."Vasile Alecsandri" DAU LILIANA Galati 62 0 62
49 Blesneag Ionut C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu Suceava 32 30 62 calificat
50 PRICOPE RAZVAN Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA Galati 62 0 62
51 Sandu SORINA CNFB GRINDEANU MIHAELA Dolj 60 0 60 calificat
52 CARANOVIC Stefan Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mocanu Maria Brasov 30 30 60
53 Fulgeanu George Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 60 0 60 calificat
54 FRATILA DRAGOS C.N."GH. VRANCEANU" BACAU CHELBA MARIA ,CIUBOTARIU MIHAELA Bacau 60 0 60
55 Adumitroae Virgil Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 60 0 60 calificat
56 Ailincai Radu Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin Mures 60 0 60 calificat
57 MISARCA Andrei Colegiul National "Andrei Saguna" Tutunea Gabriela Brasov 30 30 60 calificat
58 Andreiana ANDREI CNFB GRINDEANU MIHAELA Dolj 60 0 60
59 Coţofană Cristian Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea, Georgeta Preda Sibiu 58 0 58 calificat
60 Radu IOANA CNFB SCHIOPU LILIANA Dolj 25 30 55
61 Cretu Iulian C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu Suceava 53 0 53 calificat
62 CATUNEANU MIRCEA Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti RIPEANU LUMINITA Prahova 22 30 52
63 Kallai Victor Liceul Teoretic „Solomon Haliþã" Prangate Toader Bistrita-Nasaud 51 0 51 calificat
64 Manolache Constantin Mihai Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 50 0 50
65 Dita Iulian Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 0 50 50
66 Franciuc Andrei Emanuel Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 50 0 50
67 ATZBERGER Lorin Liceul "Nicolae Titulescu" George Carmen Brasov 50 0 50
68 Arvinte Marius Octavian Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 50 0 50
69 Kovago Lajos Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea Nicoleta Vaida Bihor 49 0 49 calificat
70 Olarescu Raul Lic.Gr.Moisil Simulescu Adriana, Manz Dorin Timis 18 30 48
71 Mangra Eugen Ionuţ Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Matei Bihor 18 30 48
72 COTOCEA ANCA COL. NAT. "A. IANCU" BRAD Jorja Felicia Hunedoara 18 30 48 calificat
73 SIMANDAN ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA" CRETESCU RODICA Mehedinti 18 30 48
74 Páll Levente Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal Harghita 18 30 48
75 RADUCU Gabriela Magdalena Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela Brasov 46 0 46
76 Cosma Ciprian LT "Petru Rares", Tg. Lapus Miholca Cristian Maramures 44 0 44 calificat
77 Diaconu DIANA CNFB GRINDEANU MIHAELA Dolj 44 0 44
78 SALAGEAN ARTUR CNS ZALAU Morar Florin, Vlaicu Cristina Salaj 12 30 42 calificat
79 Avramescu Andrei Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Lupse-Turpan Mircea Timis 12 30 42
80 Bacer Andrei Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana Suceava 41 0 41
81 POPOVENIUC MIRELA COLEGIUL NATIONAL M. EMINESCU CHIRA LILIANA / CETCP Botosani 10 30 40 calificat
82 Trailescu Bogdan Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta Alina Nitu Constanta 0 40 40
83 Predoi Catalina Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta Alina Nitu Constanta 40 0 40
84 OLARIU SEBASTIAN LICEUL TEORETIC TRAIAN DODA CARANSEBES SEMENESCU MIHAELA Caras-Severin 18 20 38 calificat
85 Udrea Cosmin Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin Ialomita 37 0 37
86 Buriceanu Dorin Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin Ialomita 37 0 37 calificat
87 PRAÞA IOAN GABRIEL LICEUL TERORETIC M. EMINESCU PETROSANI Hunedoara 6 30 36
88 Mihăilă Ştefan Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Costrachevici Elena Neamt 36 0 36
89 ROTARIU ANDREI COLEGIUL NATIONAL M. EMINESCU VOINEA-AXINTE ALINA Botosani 6 30 36
90 Patachi Stefan C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu Suceava 34 0 34
91 Bondor Bogdan Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Matei Bihor 34 0 34
92 Velicu Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Ravoiu Daniela, Giuglea Laura Constanta 3 30 33
93 Năsui Octavian C:N."Radu Greceanu" Bălan Violeta Olt 3 30 33
94 Mincu Diana Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Nicula Suditu Maria Ialomita 3 30 33
95 Borşoş Adrian C. N. Mircea cel Bătrn Rm. Vlcea Loghin Mălina şi Arişanu Ana Maria Valcea 12 20 32 calificat
96 Cristian Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea, Georgeta Preda Sibiu 32 0 32 calificat
97 OPRESCU RADU CN CAROL I LICA OVIDIU Dolj 31 0 31
98 PIT-RADA IOAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL TRAIAN PIT-RADA VASILE Mehedinti 31 0 31
99 SVEDA TAMAS Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Balint Susana Satu-Mare 0 30 30 calificat
100 FALK DRAGOª COL. NAT. "A. IANCU" BRAD Hunedoara 0 30 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info