home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arad

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Zehe Andrei Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Gal Carmen 3 0 3
2 Birz Loredana Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla 0 0 0
3 Blagoescu Melinda Grup Scolar "Atanasie Marienescu" Lipova Ginga Alexandru, Popa Cornel 0 0 0
4 Boariu Andrei Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Crisan Marieta, Cioran Ramona 0 0 0
5 Brestin Sebastian Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Gal Carmen, Sabau Diana 0 0 0
6 Caba Alexandru Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela 0 0 0
7 Cinca Emanuel Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Gal Carmen, Sabau Diana 0 0 0
8 Constantin Petrica Grup Scolar "Atanasie Marienescu" Lipova Ginga Alexandru, Popa Cornel 0 0 0
9 Gabor Lorena Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Crisan Marieta, Cioran Ramona 0 0 0
10 Gabor Oliviu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Gal Carmen 0 0 0
11 Gaina Sergiu Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Salajan Romana 0 0 0
12 Gavriloaie Daniel Grup Scolar "Atanasie Marienescu" Lipova Ginga Alexandru, Popa Cornel 0 0 0
13 Gavriluta Anamaria Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Gal Carmen 0 0 0
14 Maciu Izabela Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Crisan Marieta, Cioran Ramona 0 0 0
15 Martin Andrei Liceul Teologic Baptist "Alexa Popovici" Arad Mihaies Ovidiu 0 0 0
16 Morut Razvan Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla 0 0 0
17 Padure Alice Liceul Teoretic "Adam Muller Guttenbrunn" Arad Miclaus Calin 0 0 0
18 Parita Livia Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela 0 0 0
19 Patrascoiu Andrei Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Piturescu Adriana 0 0 0
20 Paveloiu Dorin Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Gal Carmen 0 0 0
21 Sabau Fabian Liceul Teoretic "Adam Muller Guttenbrunn" Arad Miclaus Calin 0 0 0
22 Secheres Adrian Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Salajan Romana 0 0 0
23 Sprintar Sergiu Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla 0 0 0
24 Tiptis Radu Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Salajan Romana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info