home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Haler Emanuela Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Cristea Marin 80 100 180 calificat
2 Ionescu Ionut Liviu Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru 40 3 43 calificat
3 Bacarcea Adrian CNDG Badescu Adriana 0 30 30
4 Grigore Mihai Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Cristea Marin 0 30 30
5 Manole Laurentiu CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Luta Daniela 0 30 30
6 Musat Marius Grup Scolar "Armand Calinescu" Pitesti Marieta Martoiu 0 30 30
7 Chisa Razvan Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Cristea Marin 20 0 20
8 Nedelea Elena CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Luta Daniela 0 18 18
9 Amzoi Andrei Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru 0 15 15
10 Dobre Razvan CNDG Dumitrascu Octavian 0 9 9
11 Bacioiu Vicentiu-Doru Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru 0 0 0
12 BANICA IONUT CNVV MAZILESCU GEORGE 0 0 0
13 Caritescu Ionut Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Cristea Marin 0 0 0
14 Catana Claudiu CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Luta Daniela 0 0 0
15 Dragan Stefan Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Cristea Marin 0 0 0
16 FLOREA ANDREEA CNLAO MATEI MANUEL 0
17 Florea Iulia CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 0 0 0
18 FLORESCU CIPRIAN CNVV IANA ILIE, HIRZOIU MARIUS 0 0 0
19 Fulger Stefan CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 0 0 0
20 Funie Ingrid CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Luta Daniela 0
21 GHEORGHE VLAD CNVV MAZILESCU GEORGE 0
22 GHITA RADU CNVV IANA ILIE, HIRZOIU MARIUS 0 0 0
23 LACUREANU ALEXANDRU CNVV IANA ILIE, HIRZOIU MARIUS 0 0 0
24 MANUCA ADRIAN CNLAO NICULA SIMONA 0 0 0
25 NITULESCU FLORIN CNLAO MATEI MANUEL 0 0 0
26 SANDU ALEXANDRU CNLAO NICULA SIMONA 0
27 STAN IULIAN CNLAO MATEI MANUEL 0
28 Tinca Ioan Liceul teoretic "Ion Barbu" Dima Narcisa si Bratu Luiza 0 0 0
29 Zamfir Mihai Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Cristea Marin 0
30 ZGURSCHI RAZVAN CNLAO MATEI MANUEL 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info