home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Georgescu Andrada Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru 50 30 80 calificat
2 Duicu Alexandra CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 20 0 20 calificat
3 UTA CRISTIAN CNVV MAZILESCU GEORGE 20 0 20
4 Deaconescu Virgil CNL Zinca Golescu Ghiordunescu Gratiela/ Luta Daniela 10 0 10
5 Diaconu Virgil Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru 10 0 10
6 Dobre Alexandru CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 10 0 10
7 Guiman Claudiu CNDG Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria 10 0 10
8 Nita Marius Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Enache Nicoleta 10 0 10
9 NITU ALEXANDRA CNVV STOICESCU D, MAZILESCU GEORGE 10 0 10
10 Pestritu Lucian CNDG Dumitrascu Octavian 10 0 10
11 Teianu Victor Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Enache Nicoleta 10 0 10
12 Vasile Razvan CNDG Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria 10 0 10
13 Vlasceanu Victor CNL Zinca Golescu Ghiordunescu Gratiela/ Luta Daniela 10 0 10
14 Angheloiu Monica CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 0 0 0
15 BADALAN RADU CNLAO RADUCU AURELIAN 0
16 BADEA CLAUDIU CNLAO RADUCU AURELIAN 0
17 Barbuica Marinela CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 0 0 0
18 Cioromela Ruxandra Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru 0 0 0
19 Comaneci Dragos CNDG Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria 0
20 Copandeanu Alin CNDG Dumitrascu Octavian 0 0 0
21 DOBROIU OVIDIU CNLAO RADUCU AURELIAN 0
22 Neagu Mihai Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Enache Nicoleta 0 0 0
23 Petre Radu Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Enache Nicoleta 0 0 0
24 Preda Eduard CNL Zinca Golescu Ghiordunescu Gratiela/ Luta Daniela 0 0 0
25 REBEDEU BOGDAN CNLAO RADUCU AURELIAN 0 0 0
26 TUTESCU EDUARD CNVV STOICESCU D, MAZILESCU GEORGE 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info