home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bivol Mihai CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana 69 30 99 calificat
2 Irimia Alexandra CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana 21 0 21 calificat
3 Babus Bogdan CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina 18 0 18
4 Diaconescu Andrei Colegiul National "I.C.Bratianu" Sutan Dana, Nedelea Otilia 18 0 18
5 Dorobantu Silviu CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana 18 0 18
6 DUICULEASA ANDREI CNVV IANA ILIE ,GHITA VICTOR 18 0 18
7 NUTA ANDREI CNVV MAZILESCU G, HIRZOIU MARIUS 18 0 18
8 POPESCU ROXANA CNVV IANA ILIE ,GHITA VICTOR 18 0 18
9 ROSU VLAD CNVV MAZILESCU G, HIRZOIU MARIUS 18 0 18
10 Tomescu Radu CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina 18 0 18
11 Solomon Odette CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana 12 0 12
12 Niculcioiu Andrei CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana 6 0 6
13 PETRESCU MIHNEA CNVV GRECU IONUT, HIRZOIU MARIUS 6 0 6
14 Badalan Marc Colegiul National "I.C.Bratianu" Raducu Serenela., Vorovenci Dan 0 0 0
15 Badescu Radu CNDG Dumitrascu Diana 0 0 0
16 CIUBUC EMANUEL CNVV MAZILESCU G, HIRZOIU MARIUS 0 0 0
17 DOGARU CATALIN CNVV GRECU IONUT, HIRZOIU MARIUS 0 0 0
18 DOGARU DORIAN CNVV GRECU IONUT, HIRZOIU MARIUS 0 0 0
19 GENTEA GABRIELA CNLAO BOLD MARINA 0 0 0
20 Ghita Madalina CNL Zinca Golescu Ghiordunescu Gratiela 0 0 0
21 Hristea Nicolae-Cristian CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 0 0 0
22 Ologu Robert Colegiul National "I.C.Bratianu" Raducu Serenela., Vorovenci Dan 0 0 0
23 Pascu Petrisor L D. Barbilian Stoica Marius 0 0 0
24 Postoaca Constantin L D. Barbilian Stoica Marius 0 0 0
25 RINCIOG COSMINA CNLAO RADUCU AURELIAN 0 0 0
26 Sandru Diana CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana 0 0 0
27 Sandu Emilian Liceul teoretic "Ion Barbu" Dima Narcisa si Voica Adrian 0 0 0
28 Sandu Silviu CNDG Tatulea Maria, Dumitrascu Diana 0 0 0
29 Slavila Radu CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 0 0 0
30 SOARE BOGDAN CNLAO RADUCU AURELIAN 0 0 0
31 Stanescu Bogdan Liceul teoretic "Ion Barbu" Dima Narcisa si Voica Adrian 0 0 0
32 Sterie Cristian Colegiul National "I.C.Bratianu" Raducu Serenela., Vorovenci Dan 0 0 0
33 STROE ALIN CNLAO RADUCU AURELIAN 0 0 0
34 Teodorescu Horia Colegiul National "I.C.Bratianu" Raducu Serenela., Vorovenci Dan 0 0 0
35 TOCILA IONUT CNLAO BOLD MARINA 0 0 0
36 Trandafirescu Radu Colegiul National "I.C.Bratianu" Sutan Dana, Nedelea Otilia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info