home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Lar Cătălina Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 80 30 110
2 Ionescu Vlad Liceul Teoretic "Don Orione" Oradea Omer Ismet 70 30 100 calificat
3 Popa Marius Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 40 12 52 calificat
4 Kelemen Imre Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Istvan Zoltan 0 37 37
5 Biţiş Gabriel Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 0 30 30
6 Banhazi Botond Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita Livia Moisa 10 18 28
7 Voina Doris Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 0 27 27
8 Gross Bogdan Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan 0 24 24
9 Teuca Oliver Colegiul Tehnic "Mihai Viteazul" Oradea Mariana Tămaş 0 15 15
10 Bohuş Andrei Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu 0 12 12
11 Husar Mihai Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu 0 12 12
12 B├órsan Răzvan Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea Lukacsi Sandor 10 0 10
13 Szilagyi Raul Răzvan Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea Lukacsi Sandor 10 0 10
14 Gregus Zsolt Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan 0 6 6
15 Ţirban Paul Colegiul Naţional "Samuil Vulcan" Beiuş Claudia Buran 0 0 0
16 Alexe Claudiu Liceul Teoretic "Don Orione" Oradea Omer Ismet 0 0 0
17 Ban Florentina Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 0 0 0
18 Creţ Bogdan Liceul Teoretic "Aurel Lazăr" Oradea Carmen Tart 0 0 0
19 Drăgan Alexandru Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 0 0 0
20 Fodor Barnabas Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan 0 0 0
21 Furic Florin Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu 0 0 0
22 Gall Aniko Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Kotro Laszlo Lehel 0 0 0
23 Hadadea Bogdan Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 0 0 0
24 Koteles Szabolcs Colegiul Naţional "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko, Illyes Lajos 0 0 0
25 Lucaci Alexandru Liceul Teoretic "Don Orione" Oradea Omer Ismet 0 0 0
26 Man Sebastian Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu 0 0 0
27 Nagy Levente Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Istvan Zoltan 0 0 0
28 Nechifor Emilia Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 0 0 0
29 Roşia Nicolae Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Anca Bolovănescu 0 0 0
30 Saulenko Constantin Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu 0 0 0
31 Szabo Tamas Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan 0 0 0
32 Zaha Ofelia Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info