home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Jurca Răzvan Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan 20 90 110 calificat
2 Simu Mihai Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan 30 0 30
3 Neamţu Alexandra Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Hasas Tunde 20 5 25
4 Socaciu Cristina Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan 20 0 20
5 Traianovschi Andrei Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 20 0 20
6 Chifor Bogdan Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Hasas Tunde 10 0 10
7 Hajek Hajnalka Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Hasas Tunde 10 0 10
8 Popa Tiberiu Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 10 0 10
9 Szilagyi Anita Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Hasas Tunde 10 0 10
10 Wagner Tamas Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Hasas Tunde 10 0 10
11 Duma Ionuţ Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Hasas Tunde 0 5 5
12 Doroczi Krisztian Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita Simona Sarca 0 0 0
13 Groşan Flavia Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan 0 0 0
14 Hosu Sebastian Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
15 Ile Cristian Colegiul Naţional "Samuil Vulcan" Beiuş Florentina Hora 0 0 0
16 Jurcuţ Horia Dragoş Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan 0 0 0
17 Mazilu Samuel Colegiul Naţional "Samuil Vulcan" Beiuş Florentina Hora 0 0 0
18 Nagy Norbert Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 0 0 0
19 Sabău Cristian Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info