home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Fodor Gabor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 20 95 115 calificat
2 Derşidan Mihai Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă 80 10 90 calificat
3 Donca Zsolt Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 0 50 50
4 Istvan Zsolt Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 10 20 30
5 Lupşa Ciprian Vasile Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă 20 0 20
6 Mezei Mariana Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă 20 0 20
7 Suciu Adrian Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 20 20
8 Barta Levente Colegiul Naţional "Arany Janos" Salonta Illyes Lajos, Nagy Ildiko 0 10 10
9 Luca Vlad Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 10 10
10 Nagy Aliz Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 10 0 10
11 Toth Lehel Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 10 0 10
12 Soare Sorin Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 5 5
13 Bocea Adrian Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă 0 0 0
14 Cornea Mihai Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă 0 0 0
15 Cosma Florian Liceul Teoretic "Don Orione" Oradea Rodica Scurtu 0 0 0
16 Criste Marius Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
17 Curta Radu Liceul Pedagogic "Iosif Vulcan" Oradea Adriana Savu 0 0 0
18 Kollak Andras Colegiul Naţional "Arany Janos" Salonta Illyes Lajos, Nagy Ildiko 0 0 0
19 Mynio Robert Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Maria şi Adrian Niţă 0 0 0
20 Nagy Tibor Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde 0 0 0
21 Omilescu Sebastian Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
22 Pop Remus Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
23 Szijarto Beata Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 0 0 0
24 Szilagyi Iozef Sebastian Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea Călin Bacter 0 0 0
25 Tari Gergo Zsolt Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 0 0 0
26 Vincze Tibor Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info