home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Kovago Lajos Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Oradea Nicoleta Vaida 49 0 49 calificat
2 Mangra Eugen Ionuţ Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Matei 18 30 48
3 Bondor Bogdan Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Matei 34 0 34
4 Bathori Gergo Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Nagy Zoltan 0 30 30
5 Butnariu Sorin Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Matei 18 0 18
6 Mariţanu Codruţ Cătălin Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Matei 12 0 12
7 Nagy Zsolt Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Kotro Laszlo Lehel 12 0 12
8 Papp Georgia Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Matei 12 0 12
9 Şandor Andrei Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita Zenovia Mihuc 0 0 0
10 Albu Graţian Colegiul Tehnic "Mihai Viteazul" Oradea Horea Abrudan 0 0 0
11 Arva Csaba Mihaly Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Nagy Zoltan 0 0 0
12 Bako Anita Colegiul Naţional "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko 0 0 0
13 Boca Oana Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
14 Bucur Bianca Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
15 Bugariu Anca Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Florentina Ittu 0 0 0
16 Bungiu Francisc Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Florentina Ittu 0 0 0
17 Csornai Norbert Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
18 David Anita Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Kotro Laszlo Lehel 0 0 0
19 Debreczeni Gergo Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
20 Dombi Tunde Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde 0 0 0
21 Elek Zoltan Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde 0 0 0
22 Goia Claudiu Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Florentina Ittu 0 0 0
23 Grecu Ferenc Lasylo Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Nagy Zoltan 0 0 0
24 Iancu Alexandru Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Florentina Ittu 0 0 0
25 Indrieş Robert Colegiul Tehnic "Mihai Viteazul" Oradea Horea Abrudan 0 0 0
26 Jakab Tamas Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde 0 0 0
27 Judeţ Roberto Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Florentina Ittu 0 0 0
28 Korosi Norbert Colegiul Naţional "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko, Illyes Lajos 0 0 0
29 Kovacs Levente Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Kotro Laszlo Lehel 0 0 0
30 Kulcsar David Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde 0 0 0
31 Păltineanu Alexandru Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet 0 0 0
32 Porumb Mihai Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu 0 0 0
33 Postolache Bogdan Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita Zenovia Mihuc 0 0 0
34 Ridy Kristof Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Kotro Laszlo Lehel 0 0 0
35 Sarca Sorin Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita Zenovia Mihuc 0 0 0
36 Szabo Zoltan Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Kotro Laszlo Lehel 0 0 0
37 Szabo Adam Liceul Teoretic "Ady Endre" Oradea Kotro Laszlo Lehel 0 0 0
38 Szoke Aniko Colegiul Naţional "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko 0 0 0
39 Ursan Radu Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita Zenovia Mihuc 0 0 0
40 Vidra Mara Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Florentina Ittu 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info