home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Braila

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bercaru Cristian Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina 90 25 115 calificat
2 Lescai Ionel Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina 20 67 87 calificat
3 Burada Andrei Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina 20 15 35 calificat
4 Tănase Cristina Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Arici Liliana 20 10 30
5 Ali Sibel Alexandra Liceul Teoretic "Panait Cerna" Sima Raluca 20 5 25
6 Moraru Ionut Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina 20 5 25
7 Enache Adrian Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Arici Liliana 0 10 10
8 Boboc-Cujba Liviu Liceul Pedagogic "D.P.Perpessicius" Dragan Silvia 0 0 0
9 Bratu Simona Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0
10 Cetanaş Marius Liceul Teoretic "Panait Cerna" Sima Raluca 0 0 0
11 Chiriac Marius Liceul Teoretic "Panait Cerna" Sima Raluca 0 0 0
12 Constantin George Gr.Şc. Ind."C-tin Brancoveanu" Anton Cristina 0 0 0
13 Coteţ Silvia Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0
14 Custură Ionuţ Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Ciochină Luminiţa , Nicolae Mădălina 0 0 0
15 Doxan Daniel Gr.Şc. Ind."C-tin Brancoveanu" Anton Cristina 0 0 0
16 Drăgan Mihai Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Doroftei Simona 0 0 0
17 Drăghia Ştefan Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Ciochină Luminiţa , Nicolae Mădălina 0 0 0
18 Grigoras Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Doroftei Simona 0 0 0
19 Jingoiu George Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Ciochină Luminiţa , Nicolae Mădălina 0 0 0
20 Nicula Dana Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0
21 Samoilă Mădălina Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info