home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BAHNAREANU Radu Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela 60 60 120
2 IUGA Alexandru Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Comarnic Liliana 0 100 100 calificat
3 MISARCA Matei Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura 90 9 99 calificat
4 POPA Bogdan Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela 60 30 90
5 OANA Dragos Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela 40 30 70
6 CALIN Paul Alexandru Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura 30 30 60
7 MESCO Vlad Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura 30 28 58
8 NAGY Gabrian Colegiul National "Andrei Saguna" 0 30 30
9 MATAU George Colegiul National "Andrei Saguna" 0 24 24
10 ALDULEA Alexandru Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Comstantin Mihaela 0 0 0
11 BORBATH Tamas Colegiul National "Aprily Lajos" 0
12 COSMA Alin Colegiul National "D-na Stanca" Fagaras Pestesi Laura 0 0 0
13 ENASEL Alexandru Liceul "Andrei Muresanu" 0 0 0
14 GRAMA Bogdan Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Trif Claudia 0 0 0
15 MELCU stefan Liceul "Grigore Antipa" Siulea Radu 0 0 0
16 NEGULICI Teona Colegiul National "Andrei Saguna" 0
17 NENCIU Bianca Colegiul National "Andrei Saguna" 0
18 NITA Cosmin Liceul Teoretic "C. Brancoveanu" Nicoleta Lamba 0 0 0
19 PEICU Marius Liceul Teoretic "I.C.Dragusanu", Victoria Popovici Cristina 0 0 0
20 PETCU Dragos Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Comstantin Mihaela 0 0 0
21 STANISLAV Bogdan Colegiul National "D-na Stanca" Fagaras Pestesi Laura 0
22 SZASZ Zsigmond Colegiul National "Aprily Lajos" 0
23 VULCAN Ana Colegiul National "Andrei Saguna" 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info