home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 CARANOVIC Stefan Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mocanu Maria 30 30 60
2 MISARCA Andrei Colegiul National "Andrei Saguna" Tutunea Gabriela 30 30 60 calificat
3 ATZBERGER Lorin Liceul "Nicolae Titulescu" George Carmen 50 0 50
4 RADUCU Gabriela Magdalena Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela 46 0 46
5 BACIU Cristian Colegiul National "Andrei Saguna" 0 30 30
6 POASCA Mihail Colegiul National "Andrei Saguna" 30 0 30
7 VESCAN Irina Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mocanu Maria 0 30 30
8 DINU Cristian Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Cretu Florentina 21 0 21
9 IONESCU Marius Robert Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela 18 0 18
10 TICA Doris Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela 6 0 6
11 SERBAN Catalina Mihaela Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela 3 0 3
12 BADEA George Liceul "Grigore Antipa" Pacurar Mihaela 0 0 0
13 BANU Mihai Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia 0 0 0
14 BORHA Cosmin Liceul Teoretic "I.C.Dragusanu", Victoria Popovici Cristina 0 0 0
15 BORICEANU Madalin Liceul "Grigore Antipa" Pacurar Mihaela 0
16 DAINEANU Catalina Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Cretu Florentina 0 0 0
17 GRANCEA Adrian Daniel Liceul "Nicolae Titulescu" Sere? Mariana 0
18 HANGU Robert Colegiul National "D-na Stanca" Fagaras Pestesi Laura 0 0 0
19 ION Horatiu Colegiul National "Andrei Saguna" 0 0 0
20 IOVITA Oana Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Popa Milena 0 0 0
21 KOCS Kinga Colegiul National "Aprily Lajos" 0 0 0
22 LORINCZ Tímea Emma Colegiul National "Aprily Lajos" 0 0 0
23 MARINESCU Radu Colegiul National "D-na Stanca" Fagaras Steavu Nicolae 0 0 0
24 MORAR Ionut Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Dobrin Daniela 0
25 OPRIS Vlad Liceul "Andrei Muresanu" 0 0 0
26 PADURARU Catalin Liceul "Nicolae Titulescu" George Carmen 0 0 0
27 REBEGEA Raluca Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Popa Milena 0 0 0
28 SIN Adrian Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Dobrin Daniela 0
29 SUCIU Mircea Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Ionescu Maria 0
30 TAUS Alina Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela 0 0 0
31 TODOR-NITS Tamara Colegiul National "Aprily Lajos" 0
32 TRISTU Delia Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Mocanu Maria 0 0 0
33 VELICU Ionut Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mocanu Maria 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info