home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Crisan Sebastian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Coman Mariana / Kentsch Adriana 70 30 100 calificat
2 Dudas Daniel Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca Lapuste Anca 70 30 100 calificat
3 Marginean Ciprian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Giurgea Mihaela / Kentsch Adriana 60 30 90 calificat
4 Mihut Bogdan Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca Lapuste Anca/ Ilea Lucian 20 51 71 calificat
5 Tóth Tamás Lic. Teol. Unitarian J. Zsigmond Kaupert Melinda 0 37 37
6 Tripon Vlad Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Balan Gabriela / Giurgea Mihaela 0 33 33
7 Antal Marcel Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Precup Rodica/Cheres Adriana 0 30 30
8 Berci Cristina Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Petrila Sonia 0 30 30
9 Flestea Florin Lic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N. Chitul Daniela/Morari Brindusa 0 30 30
10 Marian Paul Liceul Teoretic Avram Iancu Salantiu Crina 0 30 30
11 Neagos Adriana Liceul Teoretic Avram Iancu Salantiu Crina 0 30 30
12 Tiponut Alecsandru Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Coman Mariana / Kentsch Adriana 0 30 30
13 Corovei Andrei Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Balan Gabriela / Giurgea Mihaela 0 28 28
14 Fratean Daniel Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Balan Gabriela / Giurgea Mihaela 0 24 24
15 Tokés Attila Lic. Teor. „Bathory I.” Cluj-N. Szasz Tunde 0 21 21
16 Tira Cristian Col. Nat. "A. Muresanu" Dej PINTEA ADRIAN 0 19 19
17 Tranca Daniel Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Giurgea Mihaela / Kentsch Adriana 0 18 18
18 Pintea Catalin Col. Nat. "A. Muresanu" Dej PINTEA ADRIAN 0 12 12
19 Cocis Catalin Col. Nat. "A. Muresanu" Dej PINTEA ADRIAN 0 10 10
20 Pop Dragos Lic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" Dej Negreanu-Maior Adrian 0 10 10
21 David Teodora Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Petrila Sonia 0 9 9
22 Craciun Matei Col. Nat. "G. Cosbuc" Cluj-N. Pintea Camelia 0 3 3
23 Deritei Dávid Lic. Teor. „Apaczai Cs.J.." Cluj-N. Gevald Julia 0 0 0
24 Feier Catalin Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca Lapuste Anca 0 0 0
25 Illyés Kinga Lic. Teor. „Bathory I." Cluj-N. Szasz Tunde 0 0 0
26 Paval Marius Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca Ilea Lucian 0 0 0
27 Rad Victor Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Precup Rodica/Cheres Adriana 0 0 0
28 Rednic Voicu Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Balan Gabriela / Giurgea Mihaela 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info