home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pop Mihai Colegiul National "Emil Racovita" Safta Daniel 0 100 100 calificat
2 Perticas Catalin Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Haidu Simona/Ioica Lucian 69 30 99 calificat
3 Turcu Tudor Liceul Informatica "Tiberiu Popoviciu" Kentsch Adriana 60 30 90 calificat
4 Kassay Farkas Akos Liceul Teologic Unitarian "J. Zsigmond" Kaupert Melinda 0 30 30
5 Marze Tudor Liceul Informatica "Tiberiu Popoviciu" Kentsch Adriana 0 30 30
6 Pavel Tudor Liceul Informatica "Tiberiu Popoviciu" Kentsch Adriana 0 30 30
7 Bele Paul Colegiul Pedagogic "Gh. Lazar" Gligor Gabriela 18 0 18
8 Tulai Bogdan Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela 18 0 18
9 Ghiran Alex Flaviu Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Cortis Liana 16 0 16
10 Lorincz Andras-Arnold Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Szasz Tunde 12 0 12
11 Suciu Octavian Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Cortis Liana 12 0 12
12 Antoni Emil Liceul Informatica "Tiberiu Popoviciu" Petrila Sonia 0 0 0
13 Cacaina Lucian Lic. Teor. "Gh. Sincai" Cluj-N. Cioara-Benea Daniela 0 0 0
14 Ciupan Mihai Colegiul National "Emil Racovita" Safta Daniel 0 0 0
15 Danis Iulia Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela 0 0 0
16 Domnita Tudor Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Cortis Liana 0 0 0
17 Gogosanu Claudiu Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian 0 0 0
18 Holonec Rares Col. Nat. "G. Cosbuc" Cluj-N. Man Diana 0 0 0
19 Loneanu Serban Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Haidu Simona 0 0 0
20 Maier Ovidiu Liceul Informatica "Tiberiu Popoviciu" Kentsch Adriana 0 0 0
21 Marc Tudor Colegiul National "Emil Racovita" Safta Daniel 0 0 0
22 Marcu Marius Lic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela 0 0 0
23 Matei George Nicolae Lic. Teor. "P. Dan" Campia T. Rad Lenuta 0 0 0
24 Micu Tudor Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Haidu Simona 0 0 0
25 Nascu Ioan Liceul Informatica "Tiberiu Popoviciu" Kentsch Adriana 0 0 0
26 Olar Adrian Silviu Lic. Teor. "P. Dan" Campia T. Rad Lenuta 0 0 0
27 Petrean Mircea Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian 0 0 0
28 Radu Marian Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela 0 0 0
29 Topala Vlad Catalin Lic. Teor. "P. Dan" Campia T. Rad Lenuta 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info