home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 PAJARCU PETRISOR LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R 100 100 200 calificat
2 Dascalu ANDI CNFB NICOLI MARIUS 90 100 190 calificat
3 Belgun ADRIAN CNFB NICOLI MARIUS 30 90 120 calificat
4 Tudor DAN CNFB VITELARU SOFIA 90 15 105
5 Dumitru REMUS CNFB NICOLI MARIUS 50 44 94
6 Ehorovici RADU CNFB NICOLI MARIUS 80 0 80
7 ISPAS LIVIU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R 60 19 79
8 Ene ANDREI CNFB NICOLI MARIUS 70 0 70
9 Sava ANDREI CNFB NICOLI MARIUS 40 28 68
10 Tutescu ANCA CNFB NICOLI MARIUS 10 27 37
11 BERCEANU OVIDIU ALEXANDRU LIC.INDEPENDENTA CALAFAT BORA T 0 30 30
12 COMANESCU MIRCEA LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPA HERMINA 0 30 30
13 DUMITRESCU DRAGOS CN CAROL I LICA OVIDIU 0 30 30
14 UNGUREANU DANIEL CN CAROL I LICA OVIDIU 0 30 30
15 VADUVA IONUT LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R 30 0 30
16 FLORICA CRISTIAN CN CAROL I LICA OVIDIU 0 12 12
17 Badea VIORICA C.N.N.TITULESCU BERCEA MIOARA 0 0 0
18 BRATOIU RADU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA BOARNA ECATERINA 0 0 0
19 CAZACU GIORGIAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU ROXANA 0 0 0
20 CHIFU ORLANDO LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ILIESCU CAMELIA 0 0 0
21 Chirita OVIDIU C.N.N.TITULESCU BERCEA MIOARA 0 0 0
22 CIUREZU DANIEL LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPA HERMINA 0 0 0
23 DINCA ALEXANDRU CN CAROL I LICA OVIDIU 0 0 0
24 Gilca IONUT LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA BOARNA ECATERINA 0 0 0
25 Goºa ALEXANDRA CN E.CUZA CÎLÞAN ALINA 0 0 0
26 IONICA RADU EUGEN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA BOARNA ECATERINA 0 0 0
27 LICU CRISTIAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R 0 0 0
28 MARINESCU TUDOR LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R 0 0 0
29 PAIANU LIVIU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES DANIEL 0 0 0
30 Popescu ANDREEA CN E.CUZA CÎLÞAN ALINA 0 0 0
31 ROMAN ALEXANDRU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES DANIEL 0 0 0
32 TILINCA IONUT LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ILIESCU CAMELIA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info