home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 PANTELIMON LUCIAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 100 0 100 calificat
2 OFITERESCU STEFANEL CN CAROL I LICA OVIDIU 70 5 75 calificat
3 Barbu EDWARD CN E.CUZA POPESCU ALINA 20 5 25
4 GHITULETE RAZVAN CN CAROL I NICULESCU FLORIN 20 0 20
5 DADALAU ALEXANDRU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES DANIEL 10 5 15
6 AURARIU RAZVAN CN CAROL I LICA OVIDIU 10 0 10
7 Bucatea MADALIN CNFB VITELARU SOFIA 10 0 10
8 DIUCU ANDREEA LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 10 10
9 LUNGU COSTIN GEORGE LIC.INDEPENDENTA CALAFAT MIU C 10 0 10
10 ACHIM ALIN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 5 5
11 MILITARU ADRIAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA PAPA MIHAELA 0 5 5
12 ARETU MARIAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPESCU EUGEN 0 0 0
13 BELCIUG VLADIMIR LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 0 0
14 BUZATA MIHAI LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 0 0
15 Chirita RADU C.N.N.TITULESCU BERCEA MIOARA 0 0 0
16 CONSTANTIN MARIUS LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPESCU EUGEN 0 0 0
17 DIACONESCU DRAGOS CN CAROL I PROCOP MARCIANA 0 0 0
18 Dinca MIHAELA CNFB NICOLI MARIUS 0 0 0
19 Duca BOGDAN C.N.N.TITULESCU BERCEA MIOARA 0 0 0
20 FLORICEL LEONARD LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 0 0
21 GEORGESCU FLORIN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CRACIUNOIU STEFANIA 0 0 0
22 Ghera ANDREEA LICEUL TEORETIC DABULENI DOVAN MARINELA 0 0 0
23 Gherghina ALEXANDRU CNFB VITELARU SOFIA 0 0 0
24 GRIGORIE ALEXANDRU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 0 0
25 Marinescu DORIN LICEUL TEORETIC HENRI COANDA TUDOR ILEANA 0 0 0
26 MIHAITA ALEXANDRA LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 0 0
27 NIGRINI MIHAI CN CAROL I PROCOP MARCIANA 0 0 0
28 OPRESCU MIHAELA LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES MIHAELA 0 0 0
29 POENARU LIVIU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 0 0
30 POPA BOGDAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE 0 0 0
31 Popescu TATIANA CN E.CUZA CÎLÞAN ALINA 0 0 0
32 Rocsoreanu ALEXANDRU CNFB SCHIOPU LILIANA 0 0 0
33 ROTARU ROXANA CN CAROL I LICA OVIDIU 0 0 0
34 VASILACHE STELIAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES MIHAELA 0 0 0
35 VIRDOL FLORIN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES MIHAELA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info