home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Galati

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 SOLOMON AVNER Col.Nat."Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA 40 85 125 calificat
2 PLESU HARALAMBIE Col.Nat."Vasile Alecsandri" BIRSAN ADINA 90 20 110 calificat
3 SAVIN TIBERIU DANIEL Col.Nat."Al.I.Cuza" Balacea Georgeta 80 25 105 calificat
4 BUSUIOC RADU Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN 20 80 100
5 IACOB MIHAITA Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA 30 55 85
6 MIHAILA CRISTI Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA 10 60 70
7 VASILIU GABRIEL Col.Nat."Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA 0 70 70
8 FANACA ADRIAN Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA 0 65 65
9 MITROFAN MARIUS Col.Nat."Vasile Alecsandri" BIRSAN ADINA 0 55 55
10 CRISTACHE CAMELIA Col.Nat."Vasile Alecsandri" BIRSAN ADINA 0 0 0
11 CRISTEA OANA EMANUELA Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA 0 0 0
12 CULACHE GEORGE Col.Nat."Vasile Alecsandri" BIRSAN ADINA 0 0 0
13 Diaconu Mihai Liceul "Spiru Haret" Tecuci GHEORGHIU BOGDAN 0 0 0
14 DUMITRESCU INA Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA 0 0 0
15 EZARU BOGDAN Col.Nat."Al.I.Cuza" GRIGORE MAGDALENA 0 0 0
16 JAGATE OANA Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA 0 0 0
17 LUCA ALEXANDRU Col.Nat."Al.I.Cuza" GRIGORE MAGDALENA 0 0 0
18 Malinoiu Vali C.N."Calistrat Hogas" Tecuci Ciocanel Adriana,Pamfil Ovidiu 0 0 0
19 POPOV DUMITRU Col.Nat."Al.I.Cuza" JOC GENIA 0 0 0
20 Radovici Valentina Liceul "Spiru Haret" Tecuci GHEORGHIU BOGDAN 0 0 0
21 RASCANU OANA Col.Nat."Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA 0 0 0
22 RATA IORDAN Col.Nat."Al.I.Cuza" JOC GENIA 0 0 0
23 SERBAN CRISTINA Col.Nat."Vasile Alecsandri" DAU LILIANA 0 0 0
24 Stroea Theodor Dan C.N."Calistrat Hogas" Tecuci Ciocanel Adriana,Pamfil Ovidiu 0 0 0
25 TUDORACHE DORIAN Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN 0 0 0
26 TUDOSE MIHAI Col.Nat."Al.I.Cuza" JOC GENIA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info