home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Harghita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Fülöp Csaba Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet 20 0 20
2 Sándor Bulcsú Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet 20 0 20
3 Szakács Lórand Colegiul National Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela 20 0 20
4 Ţăran Simona Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Dandu Sorina 10 0 10
5 Csomor Attila Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 10 10
6 Jobb Szabolcs Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 10 0 10
7 Simó Botond Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 10 0 10
8 Molnár Szabolcs Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 5 5
9 Calotă Romeo Liceul Teoretic "Sfantu-Nicolae"Gheorgheni Fogarasi Hajnalka 0 0 0
10 Erős Lóránd Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csiki Zoltán 0 0 0
11 Fecske Nándor Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomos Róbert 0
12 Gagyi benedek Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomos Róbert 0
13 Galatanu Bogdan Colegiul National Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela 0 0 0
14 Magyari Beáta Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 0 0
15 Mureşan Teodora Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Dandu Sorina 0 0 0
16 Péter Renáta Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomos Róbert 0
17 Portik Gáspár Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csiki Zoltán 0 0 0
18 Sándor Hunor Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomos Róbert 0
19 Sbanca Mădălin Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Popa Lucian 0 0 0
20 Székely Lídia Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 0 0
21 Tóth Péter Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 0 0
22 Vadana Alexandru Colegiul National Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela 0 0 0
23 Zsombori Attila Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info