home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Ialomita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Gheorghe Mariana Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 60 30 90 calificat
2 Popescu Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 18 18 calificat
3 Puia Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 15 15
4 Moroianu Livia Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Catrinescu Antoneta 0 12 12
5 Popescu Marius Catalin Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 9 9
6 Muşat Oana Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 0 6 6
7 Bîncã Alexandra Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 0 3 3
8 Petrache Ionut Ionut Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 0 3 3
9 Adam Ion Marian Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
10 Draghici Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
11 Dragomir Roxana Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
12 Dragomir Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Dragomir Adelin 0 0 0
13 Foamete Vlad Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
14 Ingiovchi Madalina Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Catrinescu Antoneta 0 0 0
15 Iosif George Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
16 Irimia Florin Grup Scolar Industrie Alimentara Fetesti Turcanu Liviu 0 0 0
17 Marin Bogdan Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
18 Mircescu Stefan Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Dragomir Adelin 0 0 0
19 Petcu Marius Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
20 Rosu Claudia Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Catrinescu Antoneta 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info