home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Ialomita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tãrcan Alexandru Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 20 0 20 calificat
2 Beda Bogdan Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 10 0 10
3 Petcana Lucian Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 10 0 10
4 Stan Claudiu Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 10 0 10
5 Zavoianu Lucian Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 10 0 10
6 Tinta Mihaita Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Lepadatescu Monica 0 5 5
7 Ureche Laura Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 0 5 5
8 Zaharia Cristian Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Bratianu Nicoleta 0 5 5
9 Alexe Stelica Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
10 Batlan George Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Bratianu Nicoleta 0 0 0
11 Cuciureanu Cornelia Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
12 Dragoe Marius Liceul Pedagogic "Matei Basarab" Slobozia Vasluianu Bogdan 0 0 0
13 Gosu Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
14 Lupu Maria Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 0 0 0
15 Matache Andrei Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 0 0 0
16 Mihai Daniel Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 0 0 0
17 Panait Marius Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
18 Schiaua Claudiu Liceul Pedagogic "Matei Basarab" Slobozia Vasluianu Bogdan 0 0 0
19 Spiridon Adrian Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
20 Trandafir Catalin Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Dragomir Adelin 0 0 0
21 Vasile Gabriel Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Bratianu Nicoleta 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info