home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Ialomita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Istrate Ştefan Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 90 35 125 calificat
2 Matei Victor Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Nicula Suditu Maria 10 5 15
3 Ciubotaru Liviu Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 10 0 10
4 Ioan Cosmin Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 10 0 10
5 Popa Stelian Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 10 10
6 Sotir Liviu Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 10 0 10
7 Urse Mircea Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 5 5
8 Bratu George Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 0 0 0
9 Costea Sergiu Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
10 Hagianu Adriana Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
11 Mitache Mirel Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 0 0 0
12 Nourescu Bogdan Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
13 Stanciu Costel Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
14 Turliu Gabriela Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info