home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Ialomita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Buriceanu Dorin Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 37 0 37 calificat
2 Udrea Cosmin Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 37 0 37
3 Mincu Diana Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Nicula Suditu Maria 3 30 33
4 Mihalcea Serban Ioan Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 12 10 22
5 Bokor Lidia Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 18 0 18
6 Chivu Daniel Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 18 0 18
7 Mihai Valentin Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 18 0 18
8 Nedelcu Daniela Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 18 0 18
9 Breazu Andreea Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 9 0 9
10 Alexandru Maeius Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
11 Bejgu Andreea Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
12 Chivu Alexandru Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 0 0 0
13 Cilibeanu Leona Camelia Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
14 Cristache Radu Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 0 0 0
15 Diaconu Cristian Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Nicula Suditu Maria 0 0 0
16 Dumitrescu Diana Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
17 Lazareanu Daniela Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Tache Rodica 0 0 0
18 Neagu Carmen Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
19 Sezciuc Radu Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
20 Stefanescu Silviu Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
21 Tanasescu Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Radulescu Dragos 0 0 0
22 Tudorica Gabriel Liceul de Artã "Ionel Perlea" Slobozia Nicula Suditu Maria 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info