home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ghitescu Hrin Alexandru CN "Dragos Voda", Sighet Bobosan Raluca, Rosca Ovidiu 100 0 100 calificat
2 Bretan Andrei Vlad LT "Emil Racovita", BM Diaconescu Adriana, Furnea Loredana 0 20 20 calificat
3 Mihalache Calin CN "Dragos Voda", Sighet Bobosan Raluca, Rosca Ovidiu 10 0 10
4 Prigorie Bogdan CN "Vasile Lucaciu", BM Maidan Alin 10 0 10
5 Vos Stefan CN "Vasile Lucaciu", BM Albu Dumitru 10 0 10
6 Avram Bogdan CN "Gheorghe Sincai", BM Belbe Maria, Kalmar Violeta 0 5 5
7 Marchis Daniel CN "Gheorghe Sincai", BM Moldovan Rodica, Maries Iuliana 0 5 5
8 Sopt Dan LT "Petru Rares", Tg. Lapus Miholca Cristian 0 5 5
9 Bacu Andrei LT "Petru Rares", Tg. Lapus Miholca Cristian 0
10 Barabas Anton CN "Gheorghe Sincai", BM Moldovan Rodica, Maries Iuliana 0
11 Ciobanu Mihai CN "Gheorghe Sincai", BM Moldovan Rodica, Maries Iuliana 0
12 Ciocas Radu CN "Gheorghe Sincai", BM Belbe Maria 0
13 Cotrus Iozef CN "Vasile Lucaciu", BM Maidan Alin 0
14 Fartea Cosmin CN "Gheorghe Sincai", BM Kalmar Violeta 0
15 Faur Alexandru CN "Dragos Voda", Sighet Bobosan Raluca, Rosca Ovidiu 0
16 Marchis Marian CN "Gheorghe Sincai", BM Belbe Maria, Kalmar Violeta 0
17 Nasui Bogdan LT "Bogdan Voda", Viseu de Sus Andreica Dumitru 0
18 Nechita Dan CN "Gheorghe Sincai", BM Belbe Maria, Kalmar Violeta 0
19 Pop Nicolae CN "Gheorghe Sincai", BM Belbe Maria, Kalmar Violeta 0
20 Pop Emil Daniel LT "Bogdan Voda", Viseu de Sus Andreica Dumitru 0
21 Pop Mihai CN "Vasile Lucaciu", BM Maidan Alin 0
22 Pop Mihai_ CN "Gheorghe Sincai", BM Kalmar Violeta 0
23 Popa Razvan CN "Gheorghe Sincai", BM Moldovan Rodica, Maries Iuliana 0
24 Temle Raluca CN "Gheorghe Sincai", BM Belbe Maria, Kalmar Violeta 0
25 Zoicas Vlad CN "Gheorghe Sincai", BM Belbe Maria 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info