home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Puni Andrei Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 80 30 110 calificat
2 Moldovan Dan Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Radovici Vera-Veress Eva 70 18 88 calificat
3 Bakó Antal Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 60 25 85 calificat
4 Bajnoczy Tamás Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 0 31 31
5 Gál Bella Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 0 30 30
6 Gáspár Barna Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 0 30 30
7 Gergely Bernadett Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 30 30
8 Iosif Cristin Cristin Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Radovici Vera-Veress Eva 0 30 30
9 Pop Marius Razvan Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 30 30
10 Vunvulea Mariana Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand 0 30 30
11 Pop Raul Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 0 27 27
12 Györi Cristian Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian 0 24 24
13 Magyarosi Alpár Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 18 18
14 Károly Réka Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 0 15 15
15 Balint Bela Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 9 9
16 Marc Stefan Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand 0 9 9
17 Szilagyi Istvan Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 3 3
18 Coldea Sergiu Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian 0 0 0
19 Craciun Emil Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Popa Daniel 0 0 0
20 Dogar Catalin Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
21 Fülöp Botond Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 0 0 0
22 Gherman Alina Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Popa Daniel 0 0 0
23 Golea Mircea Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian 0 0 0
24 Heghedus Levente Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin 0 0 0
25 Imre Barna Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
26 Izsák István Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0
27 Jeler Stefan Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian 0 0 0
28 Korpos Andor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0
29 Moldovan Sergiu Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
30 Moldovan Paul Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin 0 0 0
31 Nagy Emilia Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Popa Daniel 0 0 0
32 Pop Silviu Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 0 0 0
33 Szabó Beáta Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 0 0 0
34 Szabó Péter Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 0 0 0
35 Szekely Lehel Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info