home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Sachelarie Bogdan Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 100 30 130 calificat
2 Pogocsan Florin Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Pogacean Manuela 60 0 60 calificat
3 Antal Norbert Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Kovács Barna 0 30 30
4 Mihály Noémi Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 20 0 20
5 Popa Alexandru Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand 20 0 20
6 Suteu Alexandra Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 10 10 20
7 Lázár Endre Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Kovács Barna 0 15 15
8 Sardan Ana Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Popa Daniel 10 0 10
9 Boila Dumitru Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Radovici Vera-Kondert Eniko 0 5 5
10 Ötves Zoltán Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
11 Barsan Paul Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Pogacean Manuela 0 0 0
12 Coditoiu Mihai Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
13 Csíki Boróka Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0
14 Cutlac Hunor Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Popa Daniel 0 0 0
15 Domokos Lorant Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Toth Tivadar 0 0 0
16 Fintoc Andreea Liceul Teoretic "J. Halltrich" Sighisoara Zikeli Andreea 0 0 0
17 Gherasim Alin Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Popa Daniel 0 0 0
18 Iancu Liviu Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
19 Kovács Örs Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
20 Kovács Júlia Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0
21 Olaru Mircea Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
22 Oprea Silviu Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand 0 0 0
23 Patka Csongor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
24 Pál Csongor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
25 Pol Ancuta Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Popa Daniel 0 0 0
26 Radu Adina Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 0 0 0
27 Suteu Mihai Liceul Teoretic "J. Halltrich" Sighisoara Zikeli Andreea 0 0 0
28 Szasz Peter Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 0 0 0
29 Tatar Dan Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Pogacean Manuela 0 0 0
30 Terkál Róbert Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info