home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Deac Andrei Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 100 100 200 calificat
2 Farkas Lóránd Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 20 0 20
3 Baranyi Andor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 10 0 10
4 Dan Stelian Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 10 0 10
5 Gherman Alin Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 10 0 10
6 Iclanzan Sorin Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 10 0 10
7 Máthé-Antal Koppány Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 10 0 10
8 Ogleja Daniel Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 10 0 10
9 Szakáts István Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 10 0 10
10 Agoston Norbert Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
11 Ábrám Zoltán Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
12 Buta Anamaria Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 0 0 0
13 Calbureanu Bogdan Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
14 Campian Nicolae Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Radovici Vera-Kondert Eniko 0 0 0
15 Cioba Cosmin Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 0 0 0
16 Duca Virginia Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 0 0 0
17 Gábor Bernát Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Fejér Magdolna 0 0 0
18 Máthé Endre Botond Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
19 Patka Kinga Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
20 Porav Daniel Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Radovici Vera-Kondert Eniko 0 0 0
21 Tudose Vlad Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info