home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Nagy Csaba Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 58 90 148 calificat
2 Ailincai Radu Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin 60 0 60 calificat
3 Szabó Bence Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 0 30 30
4 Keresztes Lehel Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 18 0 18
5 Nagy Istvan Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 18 0 18
6 Sandor-Pop Razvan Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 18 0 18
7 Cseidi Paul Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 15 0 15
8 Sotan Sabina Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 12 0 12
9 Mathe Bogdan Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 3 0 3
10 Albert Miki Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 0 0 0
11 Albert Zoltan Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
12 Bilescu Adrian Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 0 0 0
13 Boca Andrei Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin 0 0 0
14 Chiorean Andrei Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
15 Cordos Dan Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
16 Cotta Andreea Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
17 Dan Ciprian Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
18 Deac Diana Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
19 Ercean Geanina Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
20 Ercean Diana Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
21 Flaidar Bianca Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
22 Flueras Rares Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
23 Fogarasi Vanda Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
24 Iosifescu Patricia Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
25 Kardos Norbert Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 0 0 0
26 Kántor Csenge Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 0 0 0
27 Konnert Rajmund Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0
28 Kovács Geller Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0
29 Laszlo Botond Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
30 Laszlo Szabolcs Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
31 Maier Emanuel Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
32 Man Mihai Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
33 Merkwart Arnold Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
34 Mezei Zsolt Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
35 Miron Raul Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
36 Moldovan Razvan Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 0 0 0
37 Muresan Alex Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
38 Neag Anamaria Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
39 Neagoe Paul Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
40 Nicoara Bogdan Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabó Zoltan 0 0 0
41 Oltean Doru Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 0 0 0
42 Palarie Dmitrii Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Veress Eva-Kondert Eniko 0 0 0
43 Pogacean Adrian Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
44 Retegan George Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kovács Barna 0 0 0
45 Sai Larisa Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
46 Simonfi Istvan Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
47 Sorescu Paul Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Laurent Claudia 0 0 0
48 Spiti Ana Maria Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
49 Starista Oxana Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
50 Suciu Dragos Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
51 Szövérfi Balazs Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna 0 0 0
52 Turc Iulia Raluca Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
53 Vasii Oana Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin 0 0 0
54 Zajzon Barna Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info