home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Iacomi Theodor Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Pughineanu Carmen 100 30 130 calificat
2 Andronic Octavian Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Pughineanu Carmen 52 30 82
3 Mihăilă Ştefan Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Costrachevici Elena 36 0 36
4 Ştirbu Cosmin Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 18 0 18
5 Cojan Paul Cătălin Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 15 0 15
6 Pavel Vlad Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Mircea Georgeta 12 0 12
7 David Adrian-Florentin Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Pughineanu Carmen 9 0 9
8 Ghiuţă Alexandru Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 3 0 3
9 Marcu Florian Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 3 0 3
10 Andrei Andrei Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Blaga Gabriela 0 0 0
11 Anisia Ionuţ Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Diaconu Vasile 0 0 0
12 Atomei Cosmin Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru 0 0 0
13 CĂ®rjă Andrei Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Târgu Neamţ Radu Dragoş 0 0 0
14 Cristei Vlad Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Târgu Neamţ Airinei Ana-Maria 0 0 0
15 Florescu Iulian Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Blaga Gabriela 0 0 0
16 Mârţ Adriana Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 0 0 0
17 Micu Andrei Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Târgu Neamţ Airinei Ana-Maria 0 0 0
18 Pal George Cătălin Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 0 0 0
19 Roşu Alexandru Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ene Dumitru 0 0 0
20 Tabacariu Vasile Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Nour Georgeta 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info