home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Prahova

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Sanduleac Dan C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 100 100 200 calificat
2 Sima Cotizo C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 100 100 200 calificat
3 Stanciucu Catalin Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 90 100 190 calificat
4 Savu Victor C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 100 86 186 calificat
5 Stoicescu Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 90 86 176 calificat
6 Lica Adela C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 100 26 126 calificat
7 Romanescu Gabriela C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 90 32 122
8 Ilie Gabriel Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 90 30 120
9 Robitu Paul Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 90 30 120
10 Florea Mihai Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 100 13 113
11 Dinca Alexandru Nicolae Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 30 51 81
12 CIUBOTARU GABRIEL COLEGIUL SPIRU HARET VARZOPOV SILVIA 0 37 37
13 BRAD FLORIN Colegiul National Nicolae Grigorescu Campina DARIE SIMONA 0 30 30
14 Paraschiv Cosmin C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 0 30 30
15 Marinescu Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin 0 18 18
16 DIACONU ROBERT Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza STANCIU DIANA 0 0 0
17 DUMITRU ADRIAN Grup Scolar Ind. Energetic Ploiesti DAVODOIU DRAGOS 0 0 0
18 LOGHIN DIANA Grup Scolar Ind. Energetic Ploiesti VASII CRISTIAN 0 0 0
19 NEGRILA ALIN Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza GORAN CAMELIA 0 0 0
20 OLTEANU MARIUS Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza STANCIU DIANA 0 0 0
21 PATRASCU COSTIN Grup Scolar Ind. Energetic Ploiesti DAVIDOIU DRAGOS 0 0 0
22 ROTARU ALEXANDRU Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza GORAN CAMELIA 0 0 0
23 VASI IOAN CIPRIAN COLEGIUL SPIRU HARET VARZOPOV SILVIA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info