home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Prahova

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 GEANTA MARIUS Colegiul National Nicolae Grigorescu Campina DARIE SIMONA 12 100 112 calificat
2 Breta Ionut C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 58 30 88 calificat
3 Cazacu Iulian C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 58 30 88 calificat
4 SEVASTIAN EMMA Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti RIPEANU LUMINITA 44 30 74
5 Parcalabescu Maria C.N. I. L. Caragiale Dana Lica 66 0 66
6 CATUNEANU MIRCEA Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti RIPEANU LUMINITA 22 30 52
7 ANGHELACHE ANDREEA COLEGIUL SPIRU HARET RADU LUMINITA 13 0 13
8 DRAGHICI MIHAIL Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti RIPEANU LUMINITA 13 0 13
9 ONEA MARIUS COLEGIUL SPIRU HARET RADU LUMINITA 6 0 6
10 SIMA GEORGE COLEGIUL SPIRU HARET RADU LUMINITA 3 0 3
11 FOFIRCA STEFAN Colegiul National "N.Iorga" Valenii de Munte Stanciu Mihaela Carmen 0 0 0
12 GHITA VIOREL COLEGIUL SPIRU HARET PARVU ILEANA 0 0 0
13 GRIGORESCU IOANA COLEGIUL SPIRU HARET PARVU ILEANA 0 0 0
14 IALOMITEANU LAVINIA Colegiul National "N.Iorga" Valenii de Munte Stanciu Mihaela Carmen 0 0 0
15 IANCU CORNEL COLEGIUL SPIRU HARET PARVU ILEANA 0 0 0
16 IORDACHE CRISTINA COLEGIUL SPIRU HARET RADU LUMINITA 0 0 0
17 MARCU DANIEL Colegiul National "N.Iorga" Valenii de Munte Stanciu Mihaela Carmen 0 0 0
18 NEAGU IONUT COLEGIUL SPIRU HARET PARVU ILEANA 0 0 0
19 NISTOR BOGDAN Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti RIPEANU LUMINITA 0 0 0
20 Oprescu Bogdan C.N.M.Viteazul Ripeanu Luminita 0 0 0
21 PETCU ALEXANDRU Colegiul National "N.Iorga" Valenii de Munte Stanciu Mihaela Carmen 0 0 0
22 PISAU CONSTANTIN Colegiul National "N.Iorga" Valenii de Munte Stanciu Mihaela Carmen 0 0 0
23 RADU ANCA Colegiul National Nicolae Grigorescu Campina DARIE SIMONA 0 0 0
24 RADUTU ANDREI Colegiul National "N.Iorga" Valenii de Munte Stanciu Mihaela Carmen 0 0 0
25 Raevschi Daniel C.Spiru Haret Soare Cristina 0 0 0
26 Roibu Theodor L.T. Nichita Stanescu Nastase Luminita 0 0 0
27 SARCA CRISTINA COLEGIUL SPIRU HARET PARVU ILEANA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info