home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 SVEDA TAMAS Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Balint Susana 0 30 30 calificat
2 POLCZ PETER Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Csipo Eniko 24 0 24
3 OPREA ROBERT MARTIN Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 18 0 18
4 LANG MATE Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Balint Susana 9 0 9
5 MANDICI SZILARD Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Balint Susana, Csipo Eniko 6 0 6
6 BORCAN ROMULUS BENJAMIN Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 0 0 0
7 BURA VLAD Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Munteanu Tantas Ioana 0 0 0
8 BURA LIGIA Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Munteanu Tantas Ioana 0 0 0
9 CIMPOERU MIHAI Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Munteanu Tantas Ioana 0 0 0
10 CIOTEA MADALINA Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Sandor Nicoleta 0 0 0
11 CSORDAS LEVENTE Grup Scolar Industrial Tasnad Ruff Hajnalka 0 0 0
12 GLODEANU NATALI KARINA Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Sandor Nicoleta 0 0 0
13 ROMAN DAN LUCIAN Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 0 0 0
14 SEULEAN ERIK Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Surducan Liana 0 0 0
15 STANCEL TOADER Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Surducan Liana 0 0 0
16 TINCA IULIA Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Munteanu Tantas Ioana 0 0 0
17 UGLEAN ADRIAN Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Munteanu Tantas Ioana 0 0 0
18 VEZER KRISZTINA Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Csipo Eniko 0 0 0
19 VILLANYI BALAZS Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Balint Susana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info