home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Klein Andrei Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea 80 100 180 calificat
2 Badea Victor Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda 70 30 100 calificat
3 Făgărăşan Luana Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda 50 39 89 calificat
4 Gheşu Florin Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea 80 3 83 calificat
5 Bielz Răzvan Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea 20 30 50
6 Cioca Virgil Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda 20 30 50
7 Pepelea Flaviu Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea 30 3 33
8 Albu Teodora Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Enea Constantin 0 30 30
9 Paştiu Simona Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda, Carmen Popescu 0 30 30
10 Căp├ólnean Sorana Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 10 18 28
11 Apintei Ioana Maria Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0 15 15
12 Bodea Oana Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda 0 9 9
13 Bonci Eduard Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda 0 3 3
14 Şandru Adrian Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Enea Constantin 0 0 0
15 Andraşiu Casandra Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Enea Constantin 0
16 Băncioiu Andrei Colegiul Naţional "O.Goga" Sibiu Felicia Pătcaş 0 0 0
17 Cosma Dorin Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Versavia Secareanu 0
18 Dobrotă Paul Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea 0 0 0
19 Iaru Claudiu Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda 0
20 Laţa Vlad Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Barbat Adela 0 0 0
21 Leahu Manuel Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Enea Constantin 0 0 0
22 Măţău Alexandru-Rudi Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Virginia Popa 0 0 0
23 Marca Andrei Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Versavia Secăreanu 0
24 Raţiu Codruţ Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Versavia Secaeranu 0 0 0
25 Roşca Savu Ştefan Liceul Teoretic \"O. Ghibu\" Sibiu Versavia Secăreanu 0 0 0
26 Roman Rareş Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Barbat Adela 0
27 Tudoran Radu Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Versavia Secăreanu 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info