home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Popa Vlad Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 60 5 65 calificat
2 Gigea Victor Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 20 5 25
3 Bradi Rareş Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Blezu Claudia 20 0 20
4 Duma Adrian Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 20 0 20
5 Duman Mircea Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Blezu Claudia 20 0 20
6 Voinea Ştefan Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 20 0 20
7 Beju Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea 10 0 10
8 Doca Alina Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 10 0 10
9 Grezer Peter Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 10 0 10
10 Borza Diana Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Blezu Claudia 0 9 9
11 Almăşan Horaţiu Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş Gabriela Şălcăian 0 0 0
12 Anghel TRaian Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 0 0 0
13 Bobeş Maria Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0 0 0
14 Costeiu Andrei Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Alina Lia Dumitrescu 0
15 Dănilă George Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş Gabriela Şălcăian 0 0 0
16 Daneş Tiberiu Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Alina Lia Dumitrescu 0
17 Dinu Adrian Nicolae Colegiul Naţional "O.Goga" Sibiu Felicia Pătcaş 0
18 Iuonaş Cornel Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Monica Avram 0 0 0
19 Lup Graţian Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Antoniu Pitic 0
20 Mărginean Coralia Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0
21 Muntean Claudiu Vasile Colegiul Naţional "O.Goga" Sibiu Felicia Pătcaş 0 0 0
22 Opriş Horia Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Antoniu Pitic 0 0 0
23 Posa Alexandra Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 0 0 0
24 Schiau Horia Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Alina Lia Dumitrescu 0 0 0
25 Stasii Stanislav Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş Gabriela Şălcăian 0
26 Troancă Diana Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Antoniu Pitic 0
27 Voicu Adriana Ioana Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Monica Avram 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info