home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bildea Adrian Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea 20 0 20
2 Diaconu Vlad Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0 10 10
3 Sopa Christian Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Adina Stănculescu 10 0 10
4 Ştefu Mihai Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Alina Lia Dumitrescu 0 0 0
5 Bogdan Alin Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Delia Hentea 0 0 0
6 Buzilă Alexandra Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Blezu Claudia 0
7 Cernea Florian Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Alina Lia Dumitrescu, Virginia Popa 0 0 0
8 Cheşcu Marius-Mircea Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Alina Lia Dumitrescu, Virginia Popa 0 0 0
9 Cristea Andrei Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Adina Stănculescu 0 0 0
10 Duma Ştefania Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea 0 0 0
11 Gheorghiţă Alina Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0 0 0
12 Halmaghi Cătălin Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Blezu Claudia 0 0 0
13 Kalman Attila Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Monica Avram 0
14 Medrea Florin Colegiul Naţional \"Gh. Lazăr\" Sibiu Adina Stănculescu 0 0 0
15 Nicoară Paul Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş Gabriela Şălcăian 0
16 Oprean Daniel Mihai Grup Şcolar Industrial Energetic Sibiu Alina Lia Dumitrescu, Virginia Popa 0 0 0
17 Piticaş Andreea Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea 0 0 0
18 Receu Ilie Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Monica Avram 0
19 Rotar Alina Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info