home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Coţofană Cristian Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea, Georgeta Preda 58 0 58 calificat
2 Cristian Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Monica Oancea, Georgeta Preda 32 0 32 calificat
3 Gheorghiţă Lucian Viorel Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 18 0 18
4 Zidaru Şerban Ştefan Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Delia Hentea 0 18 18
5 Dereşu Lucian-Dan Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 12 0 12
6 Ignat Andreea Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Adina Stănculescu, Carmen Popescu 6 0 6
7 Savu Victor - Gabriel Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 6 0 6
8 Dăian Paula Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Barbat Adela 0 0 0
9 Dolgani Malvina Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Enea Constantin 0 0 0
10 Foidaş Ioana Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0 0 0
11 Grecu Sorin Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Delia Hentea 0 0 0
12 Ilişan Andrei Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 0 0 0
13 Luca Eduard Claudiu Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 0 0 0
14 Matei Lucian Andrei Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat 0 0 0
15 Negrea Mihai Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Adina Stănculescu 0
16 Sacarelis Alexis-Vasilis Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea 0 0 0
17 Simion Remus Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Adina Stănculescu, Carmen Popescu 0 0 0
18 Stănese Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Adina Stănculescu 0 0 0
19 Stancu Mădălina Liceul Teoretic "Ş.L.Roth" Mediaş Enea Constantin 0 0 0
20 Stoica Florian Colegiul Naţional "O.Goga" Sibiu Stelian Ciurea 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info