home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Aursulesei Tudor C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 60 0 60 calificat
2 Boca Lucian C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 60 0 60 calificat
3 Cantea Andrei CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Mocanu Corina 20 10 30
4 Dabija Dragos C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Mariuc Florin 20 0 20
5 Flocea Cristian Colegiul National Dragos Voda Buzgan P 20 0 20
6 Schipor Stefan C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 20 0 20
7 Scoica Adrian C.N."E.Hurmuzachi" Radauti Antoneta Lazarescu 20 0 20 calificat
8 Gavril Filip Colegiul National Dragos Voda Buzgan P 10 0 10
9 Purcareata Bogdan Grupul scolar "Alexandru cel Bun"Gura Humorului Hojbota Rodica 10 0 10
10 Cotlet Gheorghe C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Mariuc Florin 0 0 0
11 Filip Daniel Scoala Crestina Filadelfia Stefanescu Narcisa 0 0 0
12 Matner Robert C.N. Petru Rares Suceava Marinela Aga 0 0 0
13 Popa Gelu C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Mariuc Florin 0 0 0
14 Simion Lucian Gr. Sc. Mihai Bacescu Falticeni Dumitriu Bogdan 0 0 0
15 Socea Raluca C.N. Petru Rares Suceava Marinela Aga 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info