home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Morosan Mihail C.N. Petru Rares Suceava Mihail Erhan 63 0 63 calificat
2 Blesneag Ionut C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu 32 30 62 calificat
3 Cretu Iulian C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 53 0 53 calificat
4 Bacer Andrei Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 41 0 41
5 Patachi Stefan C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu 34 0 34
6 Fodor Stefan C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Petrisor Adrian 24 0 24
7 Berenghia Stefana Colegiul National Dragos Voda Buzgan P 12 0 12
8 Cocean Alexandru Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin 12 0 12
9 Cosovan Adela C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu 12 0 12
10 Gramada Mihai C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu 12 0 12
11 Maxim Georgiana CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu M, Freitag G 12 0 12
12 Sorodoc Ionut C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 12 0 12
13 Tiperciuc Vasile C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Petrisor Adrian 12 0 12
14 Acatrinei Camelia C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 0 0 0
15 Ailenei Minuca Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Marcu Daniela /Hrisca Steluta 0 0 0
16 Aonei Bogdan CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu Maria 0 0 0
17 Apetrei Vlad C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu 0 0 0
18 Arion Alin Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin si Bodnariu Mariana 0 0 0
19 Balauta Bogdan C.N. Petru Rares Suceava Mihail Erhan 0 0 0
20 Bores Paul C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu 0 0 0
21 Braescu Teodor C.N."E.Hurmuzachi" Radauti Antoneta Lazarescu 0 0 0
22 Caciur Cristina C.N. Petru Rares Suceava Marius Ududec 0 0 0
23 Cernodolea Ioana C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 0 0 0
24 Ciobotar Luca C.N."E.Hurmuzachi" Radauti Antoneta Lazarescu 0 0 0
25 Colominschi Alexandra CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu Maria 0 0 0
26 Craciun Ovidiu C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vatamanescu Nicolaie 0 0 0
27 Danilet Bianca CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Strugariu Adriana 0 0 0
28 Farmatu Stefan C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Ionescu Gabriela 0 0 0
29 Gherasim Daniel CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Ditu Garofita 0 0 0
30 Hutanu Evelina Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Marcu Daniela /Hrisca Steluta 0 0 0
31 Lazareanu Vlad C.N. Petru Rares Suceava Marius Ududec 0 0 0
32 Lupu George CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu M, Freitag G 0 0 0
33 Moscaliuc Adrian C.N."Mihai Eminescu" Suceava Stefanescu Narcisa 0 0 0
34 Namuleac Lucian C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Hatmanu Mihaela /Vatamanescu N. 0 0 0
35 Otrocol Vlad C.N. Petru Rares Suceava Narcisa Stefanescu 0 0 0
36 Poenaru Mihai C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Magurean Marius 0 0 0
37 Raescu Alexandru C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Ionescu Gabriela 0 0 0
38 Savca Ina Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Marcu Daniela /Hrisca Steluta 0 0 0
39 Sburlea Irina Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin 0 0 0
40 Sburlea Lucian C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 0 0 0
41 Soltuzu Marcu CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Ditu Garofita 0 0 0
42 Strut Ciprian C.N."Mihai Eminescu" Suceava Stefanescu Narcisa 0 0 0
43 Tabarcea Daniel C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu 0 0 0
44 Ungureanu Serban C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Hatmanu Mihaela /Vatamanescu N. 0 0 0
45 Ursaciuc Calin scoala Crestina Filadelfia Buliga Tiberiu 0 0 0
46 Zbranca Lorin C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Magurean Marius 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info