home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Larion Octavian C.N. "C.Brediceanu"/Clubul Copiilor Dobinda Marineta/VidaCristian 80 30 110 calificat
2 Lep Iulia Lic.Gr.Moisil Rosu Ovidiu, Junea Sanda 80 15 95 calificat
3 Bugariu Alexandra Lic.Gr.Moisil Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 37 37
4 Adascalitei Victor Lic.Gr.Moisil Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 30 30
5 Dogariu Octavian C.N.C.D.Loga Stanga Mirela/Waszko Silvia 0 30 30
6 Onofrei Paul C.N.Banatean Toma Rodica, Branga Monica 0 30 30
7 Popet Bogdan C.N.C.D.Loga Terovan Diana/Boar Renata 0 30 30
8 Sadagurschi Sergiu Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Manz Dorin 0 30 30
9 Stoica Andrei Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Manz Dorin 0 30 30
10 Tomuta Alexandru Lic.Gr.Moisil Rosu Ovidiu, Junea Sanda 0 30 30
11 Zahoi Adrian C.N.Banatean Toma Rodica, Branga Monica 0 30 30
12 Haurilet Monica Lic.Teor.N.Lenau Ruican Violeta 0 15 15
13 Velciov Vlad C.N. "C.Brediceanu"/Clubul Copiilor Dobinda Marineta/VidaCristian 0 6 6
14 Andreescu Adrian Lic.Teor.W.Shakespeare Czabor Noemi 0 3 3
15 Lobont Andrei C.N.Banatean Toma Rodica, Branga Monica 0 3 3
16 Mihailescu Alexandru Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Manz Dorin 0 3 3
17 Ardelean Alexandru Lic.Gr.Moisil Dorin Manz,Simulescu Adriana 0
18 Bozdog Alexandru C.N.C.D.Loga Terovan Diana/Boar Renata 0 0 0
19 Coman Ioan Andrei Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Bohm Cristina 0 0 0
20 Gyori Gabriel C.N.C.D.Loga Boar Renata/Terovan Diana 0 0 0
21 Isac Bianca Lic.Gr.Moisil Rosu Ovidiu, Junea Sanda 0 0 0
22 Isbiceanu Adrian C.N.C.D.Loga Boar Renata/Terovan Diana 0 0 0
23 Kubán Elemér Lic.Teor.Bartók Béla Virginás-Tar Judith 0 0 0
24 Lupsa Stefan Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Stan Ioana 0 0 0
25 Manciu Lucian Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Manz Dorin 0 0 0
26 Mara Andra C.N.C.D.Loga Boar Renata/Terovan Diana 0 0 0
27 Marghescu Laurentiu Lic.Gr.Moisil Dorin Manz,Simulescu Adriana 0 0 0
28 Mihut Radu Lic.Gr.Moisil Rosu Ovidiu, Junea Sanda 0 0 0
29 Moghioros Mihai Lic.Teor.W.Shakespeare Czabor Noemi 0
30 Neag Alexandru-Daniel Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Bohm Cristina 0 0 0
31 Nicola David C.N. "I.Hasdeu" Mustata Gelu/Ciociu Elena 0 0 0
32 Oaida Adrian Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Stan Ioana 0 0 0
33 Pantea Sebastian Lic.Gr.Moisil Dorin Manz,Simulescu Adriana 0 0 0
34 Sescu Robert Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Stan Ioana 0 0 0
35 Solomon Ovidiu C.N.Banatean Chiriac Domnica, Branga Monica 0
36 Tóth Miklós Lic.Teor.Bartók Béla Virginás-Tar Judith 0 0 0
37 Topliceanu Liviu Alexandru Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Bohm Cristina 0 0 0
38 Ureche Alexandru C.N. "C.Brediceanu" Dobinda Marineta 0
39 Virtosu Bogdan Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Bohm Cristina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info