home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Perian Gheorghe Lic.Gr.Moisil Simulescu Adriana, Manz Dorin 60 30 90 calificat
2 Matei Alexandru Lic.Gr.Moisil Lupse-Turpan Mircea, Simulescu Adriana 63 0 63
3 Olarescu Raul Lic.Gr.Moisil Simulescu Adriana, Manz Dorin 18 30 48
4 Avramescu Andrei Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Lupse-Turpan Mircea 12 30 42
5 Grec Marcel Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 30 30
6 Pegulescu Mihai C.N.C.D.Loga Nicolin Spomenca/Terovan Diana 26 0 26
7 Filip Alexandru C.N. "C.Brediceanu"/Clubul Copiilor Ianculescu Doru/Vida Cristian 0 20 20
8 Bocean Laura C.N. "I.Hasdeu"/Clubul Copiilor Mustata Gelu/Vida Cristian 18 0 18
9 Bulzan Ioan Paul C.N.Ana Aslan Stirb Nina 18 0 18
10 Csoric Andrei Lic.Gr.Moisil Lupse-Turpan Mircea, Simulescu Adriana 18 0 18
11 Kristoff Robert C.N. "C.Brediceanu"/Clubul Copiilor Ianculescu Doru/Vida Cristian 18 0 18
12 Mester Flavius C.N.Ana Aslan Stirb Nina 18 0 18
13 Moldovan Romina C.N. "I.Hasdeu" Mustata Gelu/Dobrin Cosmin 18 0 18
14 Nemes Kinga Lic.Teor.Bartók Béla Mauzer Erika 18 0 18
15 Parlog Iulia C.N.Banatean Chiriac Domnica 18 0 18
16 Rigau Alexandru Lic.Gr.Moisil Stan Ioana, Barbieru Cristina 18 0 18
17 Tihu Mircea Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Carnat Cristiana 18 0 18
18 Ghenea Madalin Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Carnat Cristiana 15 0 15
19 Tataru Ana Maria C.N.Banatean Toma Rodica 12 0 12
20 Baran Andrei C.N. "I.Hasdeu" Mustata Gelu/Dobrin Cosmin 0 0 0
21 Blagoiev Tania C.N.Banatean Toma Rodica, Branga Monica 0
22 Borlea Andreea C.N.Banatean Toma Rodica 0 0 0
23 Crisan Alexandru C.N. "C.Brediceanu"/Clubul Copiilor Ianculescu Doru/Vida Cristian 0
24 Drehuta Carmen C.N.Banatean Toma Rodica 0 0 0
25 Lascu Diana Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Lupse-Turpan Mircea 0
26 Marcu Marius C.N. "I.Hasdeu" Mustata Gelu/Dobrin Cosmin 0 0 0
27 Militaru Mihai C.N.Banatean Chiriac Domnica, Branga Monica 0 0 0
28 Minoiu Laura Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
29 Moise Diana C.N.C.D.Loga Stanga Mirela/Boar Renata 0 0 0
30 Nan Alexandru Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Lupse-Turpan Mircea 0 0 0
31 Nane David C.N.Banatean Toma Rodica, Branga Monica 0 0 0
32 Pascalau Cristina C.N.C.D.Loga Stanga Mirela/Boar Renata 0 0 0
33 Pascaru Bianca C.N.C.D.Loga Terovan Diana/Boar Renata 0 0 0
34 Popescu Alexandru C.N.C.D.Loga Terovan Diana/Boar Renata 0 0 0
35 Popov Daliborca C.N.C.D.Loga Stanga Mirela/Boar Renata 0 0 0
36 Popovici Gratian C.N."I.Hasdeu"/Clubul Copiilor Mustata Gelu/Vida Cristian 0 0 0
37 Radu Raluca C.N.Banatean Toma Rodica, Branga Monica 0
38 Tirziu Oana C.N. "I.Hasdeu" Mustata Gelu/Dobrin Cosmin 0 0 0
39 Ularu Dana C.N.Banatean Toma Rodica 0 0 0
40 Ungureanu Victor C.N.Banatean Chiriac Domnica 0
41 Vasilescu Tiberiu Lic.Gr.Moisil Simulescu Adriana, Manz Dorin 0 0 0
42 Zaharie Dan Lic.Gr.Moisil Bohm Cristina, Lupse-Turpan Mircea 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info