home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Cluj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AntalMarcelLic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N.Precup Rodica/Cheres Adriana
2BerciCristinaLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuPetrila Sonia
3CocisCatalinCol. Nat. "A. Muresanu" DejPINTEA ADRIAN
4CoroveiAndreiLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuBalan Gabriela / Giurgea Mihaela
5CraciunMateiCol. Nat. "G. Cosbuc" Cluj-N.Pintea Camelia
6CrisanSebastianLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuComan Mariana / Kentsch Adriana
7DavidTeodoraLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuPetrila Sonia
8DeriteiDávidLic. Teor. „Apaczai Cs.J.." Cluj-N.Gevald Julia
9DudasDanielColegiul National Emil Racovita Cluj-NapocaLapuste Anca
10FeierCatalinColegiul National Emil Racovita Cluj-NapocaLapuste Anca
11FlesteaFlorinLic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N.Chitul Daniela/Morari Brindusa
12FrateanDanielLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuBalan Gabriela / Giurgea Mihaela
13IllyésKingaLic. Teor. „Bathory I." Cluj-N.Szasz Tunde
14MargineanCiprianLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuGiurgea Mihaela / Kentsch Adriana
15MarianPaulLiceul Teoretic Avram IancuSalantiu Crina
16MihutBogdanColegiul National Emil Racovita Cluj-NapocaLapuste Anca/ Ilea Lucian
17NeagosAdrianaLiceul Teoretic Avram IancuSalantiu Crina
18PavalMariusColegiul National Emil Racovita Cluj-NapocaIlea Lucian
19PinteaCatalinCol. Nat. "A. Muresanu" DejPINTEA ADRIAN
20PopDragosLic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" DejNegreanu-Maior Adrian
21RadVictorLic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N.Precup Rodica/Cheres Adriana
22RednicVoicuLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuBalan Gabriela / Giurgea Mihaela
23TóthTamásLic. Teol. Unitarian J. ZsigmondKaupert Melinda
24TiponutAlecsandruLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuComan Mariana / Kentsch Adriana
25TiraCristianCol. Nat. "A. Muresanu" DejPINTEA ADRIAN
26TokésAttilaLic. Teor. „Bathory I.” Cluj-N.Szasz Tunde
27TrancaDanielLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuGiurgea Mihaela / Kentsch Adriana
28TriponVladLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuBalan Gabriela / Giurgea Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info