home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Dolj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1 ANDREIDRAGOSCN CAROL I LICA OVIDIU
2 AndreianaANDREICNFB GRINDEANU MIHAELA
3 ASCUNSEANU ALINLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES D
4 BADULESCUMIHAILIC. DE INF. ST.ODOBLEJA PETRESCU DANIELA
5 CALINIONUTLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA UDREA M
6 CAZACUIONUTLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA UDREA M
7 CoandãMIHAICN E.CUZA POPESCU ALINA
8 CODITADRAGOSLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA PETRESCU DANIELA
9 CruceruRADUCN E.CUZA POPESCU ALINA
10 DANCIUDIANACN CAROL I LICA OVIDIU
11 DANISORDRAGOSLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R
12 DiaconescuPETRELIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ILIESCU CAMELIA
13 DiaconuDIANACNFB GRINDEANU MIHAELA
14 DituANDREEACNFB GRINDEANU MIHAELA
15 DragomirALIN DRAGOªCN E.CUZA PETRE CARMEN
16 DumitricaALINCNFB PREDESEL ELENA
17 DUTESCURADULIC. DE INF. ST.ODOBLEJA PETRESCU DANIELA
18 FURTUNAMIRCEALIC. DE INF. ST.ODOBLEJA UDREA M
19 HirzoiuDANIELLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ILIESCU CAMELIA
20 MihaiNICOLETACN E.CUZA POPESCU ALINA
21 MIRITADORIANLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA CODRES D
22 MUTULEANUCAROL ROBERTLIC.INDEPENDENTA CALAFAT BORA M
23 NaidinBIANCACNFB GRINDEANU MIHAELA
24 NICOLITAALEXANDRULIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPA DANIELA
25 OLTEANUSORINLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R
26 OPRESCURADUCN CAROL I LICA OVIDIU
27 OSIACEMILLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R
28 PADUREANUVICTORCN CAROL I LICA OVIDIU
29 PãunSILVIUCN E.CUZA CÎLÞAN ALINA
30 PETREDANIELLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPESCU E
31 PetrescuMIRCEACN E.CUZA CÎLÞAN ALINA
32 PLUTAVALENTINLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPESCU E
33 POPASTEFAN DANLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPA DANIELA
34 PredaIRINACNFB SCHIOPU LILIANA
35 PURCARULUCIACN CAROL I LICA OVIDIU
36 RADOIIONUTLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R
37 RaduIOANACNFB SCHIOPU LILIANA
38 SanduSORINACNFB GRINDEANU MIHAELA
39 STELEACRISTINACN E.CUZA PETRE CARMEN
40 TANASESCUDRAGOSLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R
41 TomaMIHAICNFB DOCHIA MARINELA
42 TomaMARIUSCNFB DOCHIA MARINELA
43 TRAISTARURAZVAN DANIELLIC.INDEPENDENTA CALAFAT BORA M
44 TUFISADRIANLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA POPESCU E
45 VLADROBERTLIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ILIESCU CAMELIA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info