home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Mures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BajnoczyTamásLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresFejér Magdolna
2BakóAntalLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
3BalintBelaGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
4ColdeaSergiuColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresGorea Claudiu Cristian
5CraciunEmilColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPopa Daniel
6DogarCatalinColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
7FülöpBotondLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresFejér Magdolna
8GálBellaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresFejér Magdolna
9GáspárBarnaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresFejér Magdolna
10GergelyBernadettLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
11GhermanAlinaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPopa Daniel
12GoleaMirceaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresGorea Claudiu Cristian
13GyöriCristianColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresGorea Claudiu Cristian
14HeghedusLeventeColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraLupsor Leontin
15ImreBarnaGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
16Iosif CristinCristinGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresRadovici Vera-Veress Eva
17IzsákIstvánLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
18JelerStefanColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresGorea Claudiu Cristian
19KárolyRékaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresFejér Magdolna
20KorposAndorLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
21MagyarosiAlpárLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
22MarcStefanColegiul National "Unirea" Tg-MuresCsifo Lorand
23MoldovanDanGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresRadovici Vera-Veress Eva
24MoldovanSergiuColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
25MoldovanPaulColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraLupsor Leontin
26NagyEmiliaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPopa Daniel
27PopSilviuGrup Scolar "Petru Maior" ReghinSzabó Zoltan
28PopRaulGrup Scolar "Petru Maior" ReghinSzabó Zoltan
29Pop MariusRazvanColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
30PuniAndreiColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
31SzabóBeátaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
32SzabóPéterLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
33SzekelyLehelGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
34SzilagyiIstvanGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
35VunvuleaMarianaColegiul National "Unirea" Tg-MuresCsifo Lorand


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info