home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Mures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AntalNorbertLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresKovács Barna
2ÖtvesZoltánLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresKovács Barna
3BarsanPaulColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPogacean Manuela
4BoilaDumitruGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresRadovici Vera-Kondert Eniko
5CoditoiuMihaiColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraTarta Moga Viorel
6CsíkiBorókaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
7CutlacHunorColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPopa Daniel
8DomokosLorantColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraToth Tivadar
9FintocAndreeaLiceul Teoretic "J. Halltrich" SighisoaraZikeli Andreea
10GherasimAlinColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPopa Daniel
11IancuLiviuColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraTarta Moga Viorel
12KovácsÖrsLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresKovács Barna
13KovácsJúliaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
14LázárEndreLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresKovács Barna
15MihályNoémiLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
16OlaruMirceaColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraTarta Moga Viorel
17OpreaSilviuColegiul National "Unirea" Tg-MuresCsifo Lorand
18PatkaCsongorLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresKovács Barna
19PálCsongorLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresKovács Barna
20PogocsanFlorinColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPogacean Manuela
21PolAncutaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPopa Daniel
22PopaAlexandruColegiul National "Unirea" Tg-MuresCsifo Lorand
23RaduAdinaGrup Scolar "Petru Maior" ReghinSzabó Zoltan
24SachelarieBogdanGrup Scolar "Petru Maior" ReghinSzabó Zoltan
25SardanAnaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPopa Daniel
26SuteuAlexandraGrup Scolar "Petru Maior" ReghinSzabó Zoltan
27SuteuMihaiLiceul Teoretic "J. Halltrich" SighisoaraZikeli Andreea
28SzaszPeterGrup Scolar Industrial LudusBotezan Claudia
29TatarDanColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresPogacean Manuela
30TerkálRóbertLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info