home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Mures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AilincaiRaduColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraLupsor Leontin
2AlbertMikiGrup Scolar Industrial LudusBotezan Claudia
3AlbertZoltanColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
4BilescuAdrianColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresLaurent Claudia
5BocaAndreiColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraLupsor Leontin
6ChioreanAndreiGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
7CordosDanGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
8CottaAndreeaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
9CseidiPaulGrup Scolar "Petru Maior" ReghinSzabó Zoltan
10DanCiprianColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
11DeacDianaColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
12ErceanDianaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
13ErceanGeaninaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
14FlaidarBiancaColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
15FluerasRaresColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
16FogarasiVandaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIncze Katalin
17IosifescuPatriciaColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
18KardosNorbertLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
19KántorCsengeLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
20KeresztesLehelLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
21KonnertRajmundLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
22KovácsGellerLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
23LaszloSzabolcsGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
24LaszloBotondGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
25MaierEmanuelGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
26ManMihaiColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
27MatheBogdanColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresLaurent Claudia
28MerkwartArnoldGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
29MezeiZsoltLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIncze Katalin
30MironRaulColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
31MoldovanRazvanGrup Scolar Industrial LudusBotezan Claudia
32MuresanAlexGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
33NagyCsabaGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
34NagyIstvanLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
35NeagAnamariaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
36NeagoePaulColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
37NicoaraBogdanGrup Scolar "Petru Maior" ReghinSzabó Zoltan
38OlteanDoruGrup Scolar Industrial LudusBotezan Claudia
39PalarieDmitriiGrup Scolar "Electromures" Tg-MuresVeress Eva-Kondert Eniko
40PogaceanAdrianColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
41ReteganGeorgeColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
42SaiLarisaColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
43Sandor-PopRazvanColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
44SimonfiIstvanLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIncze Katalin
45SorescuPaulColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresLaurent Claudia
46SotanSabinaColegiul National "Al. Papiu I." Tg-MuresKovács Barna
47SpitiAna MariaColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
48StaristaOxanaColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
49SuciuDragosColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
50SzabóBenceLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin
51SzövérfiBalazsLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresIgnát Anna
52TurcIulia RalucaColegiul National "Unirea" Tg-MuresLupaescu Manuela
53VasiiOanaColegiul National "Mircea Eliade" SighisoaraLupsor Leontin
54ZajzonBarnaLiceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-MuresBalázs Katalin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info