home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Sibiu

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AlmăşanHoraţiuLiceul Teoretic "Axente Sever" MediaşGabriela Şălcăian
2AnghelTRaianColegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" SibiuDelilah Florea
3BejuAlexandruColegiul Naţional "Gh. Lazăr" SibiuMonica Oancea
4BobeşMariaŞcoala Naţională de Gaz MediaşCornelia Ignat
5BorzaDianaLiceul Teoretic "Ş.L.Roth" MediaşBlezu Claudia
6BradiRareşLiceul Teoretic "Ş.L.Roth" MediaşBlezu Claudia
7CosteiuAndreiGrup Şcolar Industrial Energetic SibiuAlina Lia Dumitrescu
8DănilăGeorgeLiceul Teoretic "Axente Sever" MediaşGabriela Şălcăian
9DaneşTiberiuGrup Şcolar Industrial Energetic SibiuAlina Lia Dumitrescu
10DinuAdrian NicolaeColegiul Naţional "O.Goga" SibiuFelicia Pătcaş
11DocaAlinaŞcoala Naţională de Gaz MediaşCornelia Ignat
12DumaAdrianŞcoala Naţională de Gaz MediaşCornelia Ignat
13DumanMirceaLiceul Teoretic "Ş.L.Roth" MediaşBlezu Claudia
14GigeaVictorColegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" SibiuDelilah Florea
15GrezerPeterŞcoala Naţională de Gaz MediaşCornelia Ignat
16IuonaşCornelLiceul Teoretic "O. Ghibu" SibiuMonica Avram
17LupGraţianColegiul Naţional "Gh. Lazăr" SibiuAntoniu Pitic
18MărgineanCoraliaŞcoala Naţională de Gaz MediaşCornelia Ignat
19MunteanClaudiu VasileColegiul Naţional "O.Goga" SibiuFelicia Pătcaş
20OprişHoriaColegiul Naţional "Gh. Lazăr" SibiuAntoniu Pitic
21PopaVladColegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" SibiuDelilah Florea
22PosaAlexandraColegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" SibiuDelilah Florea
23SchiauHoriaGrup Şcolar Industrial Energetic SibiuAlina Lia Dumitrescu
24StasiiStanislavLiceul Teoretic "Axente Sever" MediaşGabriela Şălcăian
25TroancăDianaColegiul Naţional "Gh. Lazăr" SibiuAntoniu Pitic
26VoicuAdriana IoanaLiceul Teoretic "O. Ghibu" SibiuMonica Avram
27VoineaŞtefanŞcoala Naţională de Gaz MediaşCornelia Ignat


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info