home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  

2009.02.10 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2009.02.10 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2009 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Valcea

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anghelescu Anghelescu Irina CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana Maria Arişanu
2 Angheluţă Gabriel SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
3 Anutoiu Vlad SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
4 Aron Teodora CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana-Maria Arişanu
5 Bălăceanu Anca C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
6 Bīrzan Andrei CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana Maria Arişanu
7 Brozbă Andreea C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
8 Cārstoiu Virginia C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
9 Ciulei Sebastian SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
10 Costache Costache Laura C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
11 Danciu Ana-Maria C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
12 Daneş Ana-Irina CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana-Maria Arişanu
13 Doran Adoris Elian Clubul Copiilor Drăgăşani Ciumageanu Constantin
14 Drăgan Valentin Scoala T. Ionescu, Rm. Vālcea Arişanu Ana Maria
15 Frunză Bogdan SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
16 Goran Adrian CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana Maria Arişanu
17 Lixandra Vlad SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
18 Lupu Andreea SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
19 Melinte Theodor CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana-Maria Arişanu
20 Militaru Mihai Clubul Copiilor Drăgăşani Ciumageanu Constantin
21 Morlova Diana-Ramona CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana Maria Arişanu
22 Scurtu Vlad SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
23 Simeanu Ştefan SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA
24 Stănescu Ştefan C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
25 Stanca Tiberiu CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana Maria Arişanu
26 Trăistaru Marius-Bogdan CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Ana Maria Arişanu
27 Uţă Ştefana C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
28 Văduva Mihnea C.N.I. Matei Basarab Rm. Vālcea Cojocaru Nicoleta
29 Vochescu Alexandru SC."TAKE IONESCU" MANEA AURELIA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com