home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  

2009.02.10 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2009.02.10 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2009 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ANTUCA ANDREEA Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau LAZ?R INGRID
2 APETREI CIPRIAN Colegiul National "Ferdinand I" Bacau MURARU CRINA/URSACHE LILIANA
3 BALAOI ANA MARIA Colegiul National "Gh. Vranceanu" MARGINEANU L
4 BALCAN ALEXANDRU Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Onesti DIANA ARGHIRE
5 BUTA CONSTANTIN Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau SECITA NELI
6 BUTACU LIDIA Colegiul National "Gh. Vranceanu" MARGINEANU L
7 FIGHER IONUT Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau SECITA NELI
8 FUNARU GABRIEL Colegiul National "Ferdinand I" Bacau MURARU CRINA/URSACHE LILIANA
9 HAZI IULIAN Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau SECITA NELI
10 JITARU ROBERT Colegiul Henri Coanda Bacau GITU GABRIELA
11 LICHI RARES Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Onesti DIANA ARGHIRE
12 LOGHIN DRAGALINA Colegiul Henri Coanda Bacau GRIGOREANU NICOLETA
13 MATA ALEXANDRU Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau SECITA NELI
14 MITREA RAZVAN Colegiul National "Ferdinand I" Bacau SICHIM CRISTINA
15 MOCANU CALIN Colegiul National "Moisil" Onesti IANO? CARMEN
16 MURESAN VLAD Colegiul National "Ferdinand I" Bacau SICHIM CRISTINA
17 NEAMTU ROBERT MARIAN Colegiul National "D. Cantemir"One?ti IFRIM ALIANA
18 PALISTAN ALEXANDRA Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau LAZ?R INGRID
19 PARALESCU OCTAVIAN COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU MARCIUC STELA
20 POPESCU LACRAMIOARA Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Onesti DIANA ARGHIRE
21 RAUTA TEODOR MIHAIL Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau AMBROSIE MIRCEA
22 SFICA IONUT Colegiul Henri Coanda Bacau GITU GABRIELA
23 STOICA PAUL Colegiul National "Gh. Vranceanu" CIUBOTARIU MIHAELA
24 TERLITA RAUTCHI DRAGOS Colegiul National "Ferdinand I" Bacau MURARU CRINA/URSACHE LILIANA
25 TIMPU ALEXANDRU Colegiul Henri Coanda Bacau GITU GABRIELA
26 TRINCA GEORGE Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau TIMOFTI AFRODITA
27 UNGUREANU VLAD Colegiul National "Gh. Vranceanu" MARGINEANU L
28 VARTOLOMEI ANA MARIA Colegiul National "C. Negri" Tg. Ocna OANCEA CECILIA
29 VLASIE ALEXANDRU Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau SECITA NELI


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com