home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  

2009.02.10 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2009.02.10 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2009 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 AVRAM PAUL Colegiul National "Gh. Vranceanu" CHELBA MARIA
2 BERILA VLAD LICEUL "SPIRU HARET" MOINESTI SICHIM CRISTINA
3 BOBULISTEANU LORIN Colegiul National "Ferdinand I" Bacau INTUNERIC ANA
4 BOGHIU ALINA Colegiul National "D. Cantemir"One?ti IFRIM SORIN
5 BOGHIU GEORGE Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau LAZ?R INGRID
6 BOISTEANU MIHAI Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau COJOCARU LAURA
7 BURDUJA MIHAI COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU MARCIUC STELA
8 CIMPEANU DENISA Colegiul National "Gh. Vranceanu" MARGINEANU L
9 COMAN ADRIAN Colegiul Henri Coanda Bacau GITU GABRIELA
10 CRUCEANU DANIELA Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau COJOCARU LAURA
11 DOBOS SERGIU PETRICA Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau AMBROSIE MIRCEA
12 FODOR DAN Colegiul National "Gh. Vranceanu" PADURE ADRIAN
13 FRATILA DRAGOS Colegiul National "Gh. Vranceanu" CHELBA MARIA
14 FURTUNA BIANCA MARIA DANIELA Colegiul National "D. Cantemir", One?ti IFRIM ALIANA
15 GHERASIM COSMIN ADRIAN Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau AMBROSIE MIRCEA
16 GHIOLDUM MIHAI Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Onesti DANIELA PISTEA
17 HERCIU TOMA Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacau AMBROSIE MIRCEA
18 IFRIM IOANA Colegiul National "Gh. Vranceanu" VIERU ILIE
19 MITITELU ANDRA Colegiul National "Gh. Vranceanu" CIUBOTARIU MIHAELA
20 MUNTIANU IULIA Colegiul National "Gh. Vranceanu" MARGINEANU L
21 PASLARU ROXANA Colegiul National "D. Cantemir", One?ti IFRIM ALIANA
22 PISLARI OLGA Colegiul Henri Coanda Bacau GARGAUN CATALIN
23 PISLARI MARIA Colegiul Henri Coanda Bacau GARGAUN CATALIN
24 RACEC EMIL Colegiul National "Gh. Vranceanu" VIERU ILIE
25 RETI ALINA Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau LAZ?R INGRID
26 SECRIERU RADU Colegiul National "Gh. Vranceanu" MARGINEANU L
27 TIMOFTE CIPRIAN Colegiul National "Ferdinand I" Bacau INTUNERIC ANA/SICHIM CRISTINA
28 URSACHI CATALIN Colegiul National "D. Cantemir"One?ti IFRIM ALIANA
29 VACARU RALUCA PAULA Colegiul National "D. Cantemir"One?ti IFRIM ALIANA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com