home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  

2009.02.10 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2009.02.10 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2009 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Albu Gratian C.T." Mihai Viteazul" Oradea Horea Abrudan
2 Andor Peter C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
3 Bako Anita C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
4 Bondor Bogdan C.N. Emanuil Gojdu Corina Matei
5 Boros Andrea C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
6 Buda Denis Lit "A. Lazar" Oradea Viorel Muscas /Simona Simut
7 Bungiu Francisc C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Haita Florentina
8 Butnariu Sorin C.N. Emanuil Gojdu Corina Matei
9 Chis Lucian C.N. Emanuil Gojdu Corina Matei
10 Cocos Laurentiu C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
11 Debreczeni Gergo C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
12 Dezsi Andrea C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
13 Gavris Roxana C.T." Mihai Viteazul" Oradea Horea Abrudan
14 Glitia Vlad C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
15 Iancu Alexandru C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Haita Florentina
16 Indries Robert C.T." Mihai Viteazul" Oradea Horea Abrudan
17 Iuras Francisc Colegiul Tehnic "Alexandru Roman", Alesd Prof. Bulzan Ileana
18 Judet Roberto C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Haita Florentina
19 Kelemen Istvan Lit "L. Blaga" Oradea Pop Florin
20 Korosi Norbert C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
21 Korosi Csongor C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
22 Kovacs Ferenc C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde
23 Kovacs Zoltan C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
24 Kovago Lajos Lit Onisifor Ghibu Nicoleta Vaida, Alina Jurj
25 Lorincz Lorant C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
26 Mangra Eugen C.N. Emanuil Gojdu Corina Matei
27 Maritanu Codrut C.N. Emanuil Gojdu Corina Matei
28 Marti Serban Lic. "Don Orione" Oradea Mariana Tamas
29 Mona Norbert C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Haita Florentina
30 Monenciu Adrian Lit "A. Lazar" Oradea Viorel Muscas /Simona Simut
31 Ori Ferencz Lit "A. Lazar" Oradea Viorel Muscas /Simona Simut
32 Paltinean Alexandru C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
33 Pantea Paul Lic Telogic "Baptist Emanuel" Oradea Costel Buleandra
34 Papp Georgia C.N. Emanuil Gojdu Corina Matei
35 Pipa Beniamin Colegiul Tehnic "Alexandru Roman", Alesd Prof. Bulzan Ileana
36 Pitis Andrei Lit Onisifor Ghibu Alina Jurj
37 Porumb Mihai Ct "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu
38 Sarca Sorin Colegiul National "Octavian Goga" Marghita Mihuc Zenovia / Sarca Simona
39 Stroie Tudor C.N. Emanuil Gojdu Corina Matei
40 Szoke Aniko C.N. "Arany Janos" Salonta Nagy Ildiko / Illyes Lajos Demeter
41 Ureche Silviu C.N Samuil Vulcan Claudia Buran
42 Urs Remus Colegiul Tehnic "Alexandru Roman", Alesd Prof. Bulzan Ileana
43 Vaida Cosmin Ct "Traian Vuia" Oradea Rodica Scurtu
44 Vesa Cosmin Lit Onisifor Ghibu Alina Jurj


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com